Oddam – potrzebuję, czyli bezpłatna pomoc

156

Czasem w naszych domach zalegają niepotrzebne, a sprawne jeszcze sprzęty, ubrania w których już nie chodzimy, zabawki dla dzieci. Nie bardzo wiadomo co z nimi zrobić. W różnych gminach organizowane są kiermasze, podczas których można się wymieniać rzeczami lub sprzedać je za grosze. Od dzisiaj będzie Państwo mogli oddać zbędne rzeczy innym.

Pod hasłem „Pomagaj razem z NOWą”, w kolejnych numerach będziemy publikować informacje o rzeczach, które ktoś ma do oddania. Zgłoszenia te będziemy zbierać telefonicznie pod numerem tel. 71 387 21 31  lub mailowo na adres redakcja@nowagazeta.pl. I tak, jeśli ktoś będzie miał na przykład do oddania biurko, to prosimy o telefon lub informację na maila: co jest do oddania, w jakiej miejscowości, czy istniej możliwość pomocy w transporcie, numer kontaktowy. Wszystkie propozycje rzeczy do oddania będziemy publikować na łamach naszej gazety. Warunkiem ukazania się ogłoszenia jest to, że oddawane przedmioty muszą być przekazywane za darmo i muszą być w stanie umożliwiającym korzystanie z nich.

Osoby, które będą czegoś potrzebowały również będą mogły zgłaszać swoje potrzeby. Jeśli zrobią to mailowo, powinny dokładnie napisać czego potrzebują, na przykład: przyjmę ubrania i buty zimowe dla chłopca w wieku 4 lat, numer telefonu, miejscowość.

Mamy nadzieję, że dzięki akcji stworzymy lokalną tablicę pomocy, która będzie funkcjonowała nie tylko przed Świętami Bożego Narodzenia, ale i przez cały rok.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here