Pobiegnij poszukać św. Mikołaja

149

Tradycyjny już bieg w poszukiwaniu Świętego rozpocznie się o godz. 14. Organizatorzy, czyli burmistrz miasta i gminy Prusice, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach i Prusickie Centrum Fitness zaplanowali trasę zawodów po nawierzchni asfaltowej i brukowej (jedna pętla trasy Biegu Trzech Wież). Każdego zawodnika będzie obowiązywał limit pokonania trasy – 1 godzina. W zawodach mogą wziąć udział biegacze indywidualni, którzy ukończyli 16 rok życia, niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej i narodowości.

Zawodnicy będą podzieleni na kategorie wiekowe, a także ze względu na płeć.

Dla tych, którzy jako pierwsi przybiegną na metę święty i jego pomocnicy przygotowali nagrody:  finansowe oraz rzeczowe, za zajęcia I, II i III miejsca, zarówno w kategorii open kobiet i open mężczyzn.

Warto uiścić opłatę startową do dziś, czyli 2 grudnia, ponieważ do tego terminu wynosi ona 10 zł. Od jutra opłata startowa wynosi 20 zł – płatna w biurze zawodów.

Przed biegiem należy się zarejestrować, wypełniając formularz na stronie online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1455. Zapisać będzie się można również w biurze biegu od godziny 10 do 13.

Z opłaty zwolnione są osoby, które minimum 3 razy uczestniczyły w II edycji „Prusice Biegają”. Adres biura biegu: Prusickie Centrum Fitness w Prusicach, ul. Żmigrodzka 43, 55-110 Prusice, email: fitness@prusice.pl tel. 71 740 00 58, 509052335. Tam też można uzyskać więcej informacji na temat biegu.

Dodajmy tylko, że uczestnictwo w biegu zawodnik powinien potwierdzić w dniu imprezy w godzinach od 10  do 13 w biurze zawodów. W Zespole Szkół w Prusicach znajduje się parking, szatnie i natryski. Organizatorzy ustalili limit uczestników na 500 osób.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here