„Słodkie co nie co” zaprasza!

603

Jeżeli szukacie oryginalnego słodkiego upominku warto tutaj zajrzeć. Pani Iwona Kukiełka, właścicielka słodkiego interesu, marzyła o małej kawiarence. Powstało jednak coś więcej niż tylko miejsce, gdzie można napić się dobrej kawy. „Słodkie co nie co” jest wyjątkowe, po brzegi wypełnione ręcznie wyrabianymi cukierkami, lizakami, słodkimi bukietami. Warto wspomnieć, iż wyroby sprzedawane w sklepiku nie powodują alergii. Sama właścicielka potwierdza, że ma klientki nawet spoza Trzebnicy, które przyjeżdżają specjalnie po zapas słodkości dla chorujących na alergię dzieci.

Smaków i kształtów jest tu co nie miara. Oczywiście zważając na okres przedświąteczny, pojawiły się również lizaki w kształcie mikołajów, choinek, a nawet cukierki z wtopionym świątecznym motywem. Można również zamówić przeróżne kompozycje ze słodyczy. Pani Iwona ma głowę pełną pomysłów i jest w stanie dopasować ofertę do różnych wymagań klientów. Przede wszystkim wykonuje bukiety z cukierków i czekoladek, ale również słodko ozdabia butelki i przygotowuje upominkowe kosze. Wszystko tak jak klient sobie życzy.
„Słodkie co nie co” zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w soboty od 9 do 13. Od 15 grudnia na czas trwania okresu przedświątecznego zostanie jednak wydłużony czas otwarcia sklepu w dni powszednie o godzinę, tj. do godz.18. 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here