Gorzka pigułka od Głogowa

537

Trener zespołu powiedział, że zabrakło nam sił, ponieważ na ławce nie było nikogo do zmiany. Pierwszą połowę fenomenalnie rozpoczęli gracze Chrobrego, którzy przez pierwsze 15 minut nie pozwolili rzucić graczom Boru żadnej bramki. Po 15 minutach gry na tablicy można było zobaczyć wynik 12:0 dla drużyny z Głogowa. W 16 minucie pierwszą  bramkę dla naszego zespołu zdobył Michał Kusztelak. W 23 minucie zdobyliśmy trzy bramki pod rząd, a wynik brzmiał 4:15. Pod koniec pierwszej połowy bramkę dla naszej drużyny zdobył Aleksander Oziębała, który jednocześnie ustalił wynik 5:19 na korzyść Głogowian. Drugą połowę również dobrze rozpoczęli zawodnicy Chrobrego, którzy powiększali przewagę punktową. W 44 minucie wynik brzmiał 9:29. Ostatnią bramkę dla drużyny z Obornik Śląskich zdobył Wojtek Pluta który jednocześnie ustalił wynik sobotniego spotkania.

SPR „Bór” vs SPR „Chrobry” Głogów 15:42

Skład Boru: Kamil Łabuz, Michał Kusztelak(1), Wojtek Pluta(5), Maciek Kielar, Aleksander Oziębała(2), Szymon Tomaszewicz(4), Amadeusz Więcek, Konrad Więcek, Adrian Uść(1), Łukasz Mączka(2)