Został aresztowany, bo znęcał się nad matką

110

Jak podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Obornikach Śląskich w wyniku podjętej interwencji, zatrzymali 44 – letniego mężczyznę, podejrzanego o znęcanie się nad swoją matką. Podejrzany, który usłyszał już zarzuty w tej sprawie i trafił do policyjnego aresztu.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy z Obornik Śląskich, sprawca wszczynał w domu awantury w trakcie, których wyzywał swoją matkę, poniżał ją, groził jej też pozbawieniem życia. Zmuszał ją między innymi do pożyczania dla niego pieniędzy od innych osób. Ponadto jak ustalili śledczy, zatrzymany groził pozbawieniem życia również innej osobie, za co także usłyszał zarzuty – mówi policjantka.

Teraz, o wymiarze kary dla mężczyzny, który znęcał się nad rodziną, zadecyduje sąd. Najwyższa kara, jaką może otrzymać mężczyzna to 5 lat więzienia. Jaką karę orzeknie sąd? Tego nie wiadomo. Miejmy tylko nadzieję, że matka mężczyzny zdąży dojść do siebie po tym, jak została skrzywdzona, a jeśli mężczyzna wyjdzie z więzienia po odbyciu kary, nie będzie musiała mieszkać z nim w jednym mieszkaniu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here