Złoto dla SMS-u

134

Drogą losowania powstały dwie grupy po cztery drużyny. Zwycięscy  grup grali o pierwsze miejsce, natomiast zdobywcy drugich miejsc walczyli o najniższe stopnie podium. W grupie z obornickim SMS -em znalazły się drużyny ze Środy Śląskiej, Krzeczyna oraz Świdnicy.

Mecz ze świdniczankami  został okrzyknięty przedwczesnym finałem. Spotkanie od samego początku stało na wysokim poziomie. Wyrównana gra obu drużyn zgromadziła największą liczbę kibiców spośród wszystkich rozegranych w tym dniu meczów. Młode zawodniczki, które z pewnością niebawem zasilą szeregi drugoligowego MKS-u Świdnica pokazały, że nie poddadzą się bez walki. Spotkanie zakończyło się dopiero w tie break`u na korzyść SMS- u. Ogromna radość oborniczanek była uzasadniona chęcią powtórzenia zwycięstwa sprzed roku, kiedy to Oborniki Śląskie pokonały MKS w finale. Pozostałe dwa mecze w grupie zostały wygrane bez starty seta i bez większych emocji.

Podobnie było w pojedynku o pierwsze miejsce. W starciu z siatkarkami z Janowic, po chwilowym braku koncentracji w pierwszym secie, mecz przebiegał bez żadnych niespodzianek.

Gratulujemy ponownego zwycięstwa w rozgrywkach LZS i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Skład SMS-u Oborniki Śl. : Anna Popow, Aleksandra Kurzepa, Aleksandra Woźniak, Małgorzata Starościak, Katarzyna Mróz, Klaudia Kubas, Daria Popiel, Magdalena Solarewicz, Anita Kozioł, Paulina Gryguć.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here