Od zawodniczek zawsze wymagam 100 procent zaangażowania!

439

NOWa: – Jak długo jest Pani trenerem i dlaczego zdecydowała się Pani na drogę trenerki, a nie zawodniczki?

Danuta Żołdak:Gaudia jest klubem, w którym zaczęłam swoją przygodę z trenerką , pełnię  tę funkcję od 2 sezonów. Zdecydowałam się zamienić rolę zawodniczki na rolę trenerki , gdyż chęć sprawdzenia się w nowej sytuacji była bardzo silna i nie żałuje swojej decyzji – praca ta przynosi  dużo satysfakcji.

NOWa: – Jak współpracuje się Pani z dziewczętami z Gaudii?

DŻ: Współpraca układa mi się bardzo dobrze. Zawodniczki są chętne do pracy, co jest bardzo istotne. Starsze dziewczęta wspierają młodsze, pomagają  im podczas treningów  i meczów.  Atmosfera w zespole jest super.

NOWa:- Jakie ma Pani oczekiwania od zawodniczek?

DŻ: Od zawodniczek zawsze wymagam 100 procent zaangażowania i chęci do pracy. W każdym meczu i na każdym treningu chcę widzieć zespół walczący, który zostawia „kawałek serca” na parkiecie.

NOWa: – Jaki jest plan na ten sezon? Jakie cele?

DŻ: Nowy sezon przynosi, nowe cele i nowe oczekiwania. Nie wybiegamy za bardzo w przyszłość, koncentrujemy się na każdym kolejnym spotkaniu, na każdym kolejnym turnieju. Idziemy metodą małych kroczków, chcemy wygrać jak najwięcej meczów, a dokąd nas to zaprowadzi – czas zweryfikuje.

NOWa: – Czy oprócz starań Pani i zawodniczek można by Pani zdaniem zrobić coś, żeby gra szła jeszcze lepiej?

DŻ:– Bardzo przydatne jest wsparcie kibiców, głośny doping, przyśpiewki, dużo ludzi w hali będących „siódmym zawodnikiem” dla swojego zespołu czasami może zdziałać cuda, dlatego bardzo serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków siatkówki na mecze drużyn kadetek i młodziczek oraz do „polubienia” naszego profilu na facebook-u.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here