Okiem młodego szczypiornisty

547

Wygrana młodzików w trzeciej kolejce!

Na początku pierwszej połowy toczyła się walka „punkt za punkt”. Wskutek tego w 11 minucie był remis 4:4. Później to Bór kontrolował grę i wyszedł na prowadzenie 10:6, po kilku akcjach indywidualnych i kontratakach. W 21 minucie karą dwuminutową został ukarany Adrian Uść, ale nie przeszkodziło to gospodarzom w powiększaniu przewagi. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 15:10 dla drużyny z Obornik.Nie był to łatwy mecz, ale szczęśliwy dla gospodarzy. Trener młodzików Łukasz Polak powiedział, że w  drugiej połowie zabrakło nam koncentracji i gry zespołowej, ale również cieszył się z wygranej. Drugą połowę bardzo dobrze zaczęli gospodarze. Rzucili 5 bramek pod rząd przy 0 gości i powiększyli prowadzenie do 10 bramek. Niestety od 34 minuty Bór przestał grać zespołowo. Każdy chciał rzucić bramkę, ale niestety kończyło się to stratą i szybką kontrą gości. W 44 minucie wynik brzmiał 24:17. Od tej pory drużyny grały „punkt za punkt”, co dało gospodarzom zwycięstwo. Ostatni do protokołu meczowego wpisał się Jakub Pierzak, który ustalił wynik spotkania na 28:20.

Skład Boru: Sebastian Rychter (1), Daniel Słomian (4), Patryk Reder (2), Adrian Uść (6), Olek Oziębała (10), Adam Duszak, Piotr Kurnicki, Kacper Nawalaniec (1), Jakub Grzybowski, Łukasz Mączka (4).

Porażka juniorów młodszych w czwartej kolejce

W środę 15 października SPR „Bór” zmierzył się na wyjeździe z wyżej notowaną drużyną Zagłębia Lubin. Było to zaległe spotkanie czwartej kolejki. Początek pierwszej połowy był pod dyktando gospodarzy.  Już w 10 minucie Lubin prowadził 7:3 i nadal powiększał przewagę.  W 17 minucie juniorzy Zagłębia prowadzili 13:4, lecz nadal grali bardzo twardo w obronie, co skutkowało aż pięcioma  dwuminutowymi karami w pierwszej połowie. Na koniec pierwszej połowy na tablicy widniał wynik 21:10 dla drużyny gospodarzy.

W drugiej połowie drużyna Zagłębia również grała bardzo agresywnie i przez cały czas powiększała przewagę punktową. W 41 minucie n tablicy widniał wynik 29:17 dla drużyny z Lubina. W 45 minucie trzecią dwuminutową karę dostał zawodnik Zagłębia, co skutkowało  czerwoną kartką i usunięciem z boiska, ale nie przeszkodziło to lubinianom w dalszym powiększaniu przewagi. W 53 minucie gospodarze prowadzili już 38:19. Ostatnim zawodnikiem który wpisał się do protokołu był Przemysław Mański, który ustali wynik spotkania na 44:23.

Skład Boru: Maciek Kielar (2), Adrian Uść, Olek Oziębała, Wojtek Pluta (9), Konrad Więcek (3), Michał Kusztelak,Kamil Łabuz, Łukasz Mączka, Szymon Tomaszewicz (2), Marcel Kuczma (7), Filip Zaremba, Amadeusz Więcek.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here