Tłumy na otwarciu Media Expert

864

Na długo przed godz. 7, czyli przed otwarciem nowego marketu, pierwsi klienci ustawiali się w kolejce. Wszystkich skusiły promocje i atrakcyjne rabaty, które przygotowała sieć w związku z otwarciem nowego punktu w Trzebnicy. Niektóre produkty sprzedawane były taniej niż w innych sklepach sieci w Polsce, a specjalna oferta przygotowana na dzień otwarcia trwała do niedzieli.

Otwarcie zaplanowane na godz. 7 spowodowało, że przed sklepem zgromadził się spory tłum trzebniczan, który w bardzo szybkim tempie utworzył dużą kolejkę. Dla wszystkich przygotowane były atrakcyjne konkursy, a pierwsi klienci wychodzili obładowani najróżniejszym towarem.

Przyszłyśmy kupić lodówkę do firmy – krzyczały radośnie do swojego znajomego trzy kobiety stojące w kolejce.

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym. [hidepost=0]    

Nie wszyscy jednak przyszli coś kupić. Część klientów zajrzała z ciekawości, pooglądać to, co można w nowo otwartym markecie kupić. A kupić i to jeszcze po bardzo atrakcyjnych cenach można było wiele rzeczy.

Kupiłam dzisiaj małe radio, bo bardzo mi się ono podobało, a cena po prostu była bardzo korzystna.Będę je sobie włączała w kuchni. Myślę, że bardzo fajnie, że taki sklep został otwarty w Trzebnicy, bo do tej pory go nie było i na zakupy trzeba było jeździć do Wrocławia. Teraz wszystko będzie można kupić na miejscu – powiedziała pani Krystyna z Trzebnicy.

Pierwsi klienci weszli do sklepu tuż po godz. 7. Nie wszyscy jednak od razu. Mieszkańcy byli wpuszczani do środka co kilkanaście minut po 10 osób.

Nie możemy wpuszczać wszystkich na raz do środka, ze względu na Państwa bezpieczeństwo. Chodzi o to, aby uniknąć zatłoczenia i abyście Państwo mogli spokojnie zobaczyć co nasz sklep ma w swoim asortymencie – mówił prowadzący otwarcie marketu.

Mimo to w pewnym momencie można było zauważyć, że kolejka do kasy jest o wiele większa, niż na zewnątrz. A jeśli ktoś w oczekiwaniu lekko zmarzł, mógł napić się gorącej kawy, którą serwowano w namiocie tuż przy wejściu.

Sklep „Media Expert” znajduje się na ul. Milickiej 20c (Dino Market) w godzinach:

poniedziałek – piątek: 9 – 18;

sobota: 9 – 16;

niedziela: 10 – 14.

 [/hidepost]

1 KOMENTARZ

  1. Sklep nie poświęcony – nie będę kupowała. Szatan ich omiotał. Jak wracałam ze mszy to nie miałam jak przejść. A tak przy okazji to czy jeszcze będą lokówki za 9,99?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here