O Tomku w Must be the music

149

– Drodzy widzowie, chcemy skorzystać z waszej uwagi, by pomóc w bardzo ważnej sprawie – tymi słowami Paulina Sykut, prowadząca muzyczny show Polsatu MBTM zwróciła się do widzów.

Jak pewnie wiecie, nasz kolega, zwycięzca IV edycji Tomek Kowalski, zjawiskowy wokalista, uległ poważnemu wypadkowi – dopowiedział Maciek Rock.

W przygotowanym reportażu wystąpili najbliżsi wokalisty: rodzice, jego dziewczyna i syn. Rozpoczął Marian Kowalski, który opowiedział w jakich okolicznościach doszło do czerwcowego wypadku, w wyniku którego wokalista przeszedł skomplikowane operacje i poddawany jest leczeniu.

Staramy się z rodziną mieć żelazny charakter, żeby ratować chłopaka, żeby on poczuł, że jest potrzebny – dopowiada Marian Kowalski.

Chwilę później pokazano uśmiechniętego wokalistę, który przywitał się serdecznie z odbiorcami. Natan, starszy syn Tomka w udzielonym wywiadzie opowiedział, że często odwiedza swojego tatę, gra mu na pianinie i wierzy mocno w to, że w przyszłości będą mogli razem pograć w piłkę nożną.

O ostatnim i chyba przełomowym debiucie „Kowala” wypowiedział się Arkadiusz Jakubik, reżyser spektaklu „Skazany na bluesa”, wystawianego na deskach Teatru Ślaskiego w Katowicach.

Podbił śląską publiczność. Aktorzy Teatru Śląskiego i muzycy, go uwielbiają. Stary, czekamy na Ciebie, bo nie wyobrażamy sobie, żeby ten spektakl mógłby być grany bez ciebie – powiedział reżyser i aktor.

Rodzina nie traci wiary w to, że Tomek będzie kiedyś w pełni sprawny. On sam, pod koniec wywiadu serdecznie podziękował za wsparcie i pomoc, jakie otrzymał do tej pory od ludzi dobrej woli.

Straciłem dużo, ale chcę do was wrócić. Trzymajcie się i do zobaczenia – powiedział Kowal.

Przypominamy, że w pomoc wokalisty formacji FBB zaangażowała się Fundacja Polsat, która uruchomiła specjalne konto. Dobrowolnie wpłacane na nie datki zostaną w całości przekazane na jego dalsze leczenie. Raz jeszcze podajemy ten numer konta:

 PLUS BANK S.A. O/WARSZAWA 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555 z dopiskiem „dla Tomka Kowalskiego”.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here