Pijani pobili młodego chłopaka

158

Do pobicia doszło w poprzedni wtorek, tuż po godz. 20.

Młody chłopak zgłosił się do Komisariatu Policji w Obornikach Śląskich informując dyżurnego, że został pobity przez dwóch młodych mężczyzn. Poszkodowany podał rysopis napastników oraz opisał dokładnie całe zajście. Policjanci udali się na miejsce zdarzenia, gdzie patrolując teren zauważyli dwóch mężczyzn, których rysopisy pasowały do podanych przez poszkodowanego – podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy. Po zatrzymaniu mężczyzn oborniccy funkcjonariusze przewieźli ich do komisariatu.

Nieletniemu udzielono pomocy medycznej. Wezwano karetkę pogotowia, która zabrała chłopca do szpitala na badania. Zatrzymani mężczyźni przyznali się do pobicia chłopca – mówi policjantka i dodaje, że sprawcy usłyszeli zarzut pobicia, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Sprawcy pobicia, dwaj osiemnastolatkowie mieli ponad promil alkoholu w organizmie, dlatego też najpierw trafili do policyjnego aresztu, a dopiero po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut pobicia. O wymiarze kary zadecyduje teraz sąd

 

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here