Włamał się i okradł automat do gry

194

Do kradzieży doszło w zeszłym tygodniu. Jak mówi Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, funkcjonariusze pionu kryminalnego trzebnickiej komendy otrzymali informację, że do jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta włamał się nieznany osobnik.

Więcej po zalogowaniu się lub w wydaniu papierowym.

[hidepost=0]Policjanci ustalili, że sprawca, pod osłoną nocy wyłamał drzwi do jednego z lokali gastronomicznych, po czym wszedł do środka i zabrał z wnętrza pomieszczenia pieniądze; z szuflady automatu do gier oraz z półki bufetu ukradł 720 zł – podaje Iwona Mazur i dodaje, że policjanci już następnego dnia od chwili zgłoszenia zatrzymali podejrzanego o ten czyn  mężczyznę.

Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Trzebnicy. Policjanci zatrzymali go w jego mieszkaniu. Mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantami przyznał się do tego czynu i trafił do aresztu – dodaje Iwona Mazur. Jak mówi policjantka, funkcjonariusze do tej pory odzyskali kilkaset złotych, które pochodziły z kradzieży.

Trzebniczanin będzie odpowiadał za swój czyn przed sądem. Za włamanie i kradzież grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. [hidepost=0]

 

 

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here