Wychowankowie Piasta trenowali w Chorwacji

80

W sobotę (28 czerwca) wychowankowie żmigrodzkiego klubu doczekali się długo oczekiwanej chwili. Wyjazd na obóz sportowy do chorwackiej miejscowości Pakostane cieszył się wielkim zainteresowaniem i był nie lada atrakcją dla małych reprezentantów Piasta, którzy  do tego kurortu udali się pod opieką trzech szkoleniowców: Piotra Bednarskiego, Kamila Pilarskiego i Krystiana Sobonia. Podróż luksusowym autokarem trwała aż 16 godzin, ale przebiegła bez żadnych komplikacji.

W trakcie pobytu cała ekipa solidnie trenowała, ale był też czas na turystyczne atrakcje. Pobliskie popularne miasto Zadar oraz Park Narodowy Krka wywarły na wszystkich uczestnikach niezwykłe wrażenie.

Więcej w wydaniu papierowym lub po zalogowaniu się.

[hidepost=0] Z przepięknej krajobrazowo Chorwacji wychowankowie Piasta do Żmigrodu wrócili w sobotę. – Cieszymy się, że ta zagraniczna wyprawa naszych nadziei piłkarskich doszła do skutku i przebiegła bez żadnych komplikacji. Wszyscy wrócili do domu  zadowoleni i co najważniejsze zdrowi. Chorwacja ma swoje naturalne uroki, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszą redakcja prezes klubu – Rafał Zagórski. Włodarze żmigrodzkiego klubu dotację w wysokości 3 tys. zł, na organizację tego zagranicznego obozu, pozyskali ze Starostwa Powiatowego w Trzebnicy. Dzięki temu wsparciu tygodniowy koszt pobytu jednego zawodnika wyniósł jedyne 700 zł. Przypomnijmy, że to już kolejna wakacyjna wyprawa młodych reprezentantów Piasta. We wcześniejszych latach grupy młodzieżowe trenowały w Błażejewku i Borowicach.  [/hidepost]

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here