Zakaz wjazdu, ulica dwukierunkowa – zmiany w organizacji ruchu

252
Po pierwsze, na czas trwającego remontu ulicy Teatralnej przywrócono ruch w obie strony na ulicy Marii Konopnickiej. Po zakończeniu przebudowy tej ulicy, powróci jednokierunkowy kierunek jazdy na tej ulicy (tj. z Polnej w stronę Prusickiej). Istotną zmianą będzie także wprowadzenie jednego kierunku jazdy na ul. Teatralnej. Po zakończeniu inwestycji ruch na tej ulicy będzie odbywał się od ulicy Prusickiej w stronę Polnej.
Po drugie wjeżdżając w ulicę Tadeusza Kościuszki z Prusickiej, dojedziemy tylko do pensjonatu „Zdrój”, dalej obowiązuje zakaz wjazdu. Tą ulicą, na całej długości można przejechać od strony Polnej (to pozostało bez zmian). Będąc na Kościuszki nie skręcimy w ul.Wojska Polskiego.
Po trzecie zmieniono organizację ruchu na ulicy Wałowej. Teraz jest ulicą jednokierunkową na całej długości, z kierunkiem jazdy od Polnej w stronę Marcinowskiej. Obowiązuje także zakaz zatrzymywania w miejscach do tego niewyznaczonych.
W następstwie odwrócono także kierunek jazdy na Słonecznej. Teraz można nią przejechać od Wałowej w stronę Rynku.
Zapewne uwzględniając uwagi mieszkańców, wprowadzono zmiany na ulicy Wąskiej, która przez jakiś czas stała się „niemal autostradą” w mieście. Możemy w nią wjechać z ul. Ignacego Daszyńskiego i dojedziemy tylko i wyłącznie do wjazdu na podwórka. Na dalszym odcinku, tj. do skrzyżowania z ul. Głowackiego, obowiązuje zakaz wjazdu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here