Parking dla koparki na środku ulicy

110

Otrzymaliśmy zgłoszenie od jednej z mieszkanek, która w ubiegłym tygodniu, przed skrzyżowaniem ulic Polnej z Marii Konopnickiej zobaczyła zaparkowaną na środku ulicy koparkę!

W pobliżu nie było kierowcy, nic nie wskazywało zatem na to, by ten sprzęt został tak postawiony, ponieważ uległ awarii.  Samochody dość mocno zwalniały prędkość i ostrożnie omijały tę niespodziewaną przeszkodę. Aby przejechać bez uszkodzenia sobie karoserii, czy urwania lusterka, kierowcy musieli częściowo wjeżdżać na chodnik – wyjaśniła nam kobieta.

Warto przy tym dodać, że na czas prowadzenia remontu ulicy Teatralnej, ruch na ulicy Marii Konopnickiej odbywa się w obie strony. Nietrudno zatem się domyślić, że na panuje tam znacznie większe jego natężenie.

Nasza rozmówczyni poinformowała, że sprawę zgłosiła na policję.

Takie zgłoszenie rzeczywiście miało miejsce – potwierdziła nam Iwona Mazur, z trzebnickiej komendy. Patrol wezwał kierowcę koparki, którego funkcjonariusze pouczyli, by zwracał uwagę na to, gdzie parkuje ten sprzęt drogowy. Na tym sprawę zakończono.

Czy zdarzyło się Wam być świadkiem podobnych sytuacji, czy policja waszym zdaniem postąpiła słusznie tylko upominając kierowcę? Czekamy na wasze opinie na naszym facebooku, a także na naszej stronie internetowej.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here