Wakacyjne propozycje

    53

    TRZEBNICA

     

    KULTURA

     

    Wyspa/Trzebnickie Stawy

     

    21-25 lipca, pon.-pt, godz. 10-14 – „Piraci na Trzebnickiej Wyspie” (tworzenie strojów i flag pirackich, wyprawa po skarb, budowa pirackiego statku, praca nad filmem), grupy wiekowe: 6-9 lat, 10-12 lat.

     

    Biblioteka

    wtorki, godz. 11-13 – „Poranki z bajką”;

    czwartki, godz. 11-13 – „Wakacyjne biuro detektywistyczne”;

     

    SPORT

    22 lipca, wtorek, godz. 10.30, Orlik – Wakacyjna Liga Piłki Nożnej, szkoły gimnazjalne;

    23 lipca, środa, godz. 10.30, Hala Sportowa – zajęcia dowolne, wszystkie grupy wiekowe;

    24 lipca, czwartek, godz. 10.30, Park Solidarności – Wakacyjny Turniej Ringo, wszystkie grupy wiekowe;

     

    Od 30 czerwca w Aquaparku trwają półkolonie. W programie – „Bawimy się na basenie: pływająco, w terenie, na sportowo, po europejsku i artystycznie”. Organizatorzy zapewniają: opiekę w turnusach od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, śniadanie i obiad, ubezpieczenie NW, a także dobrą zabawę. Zapisy telefonicznie: 71 312-14-38 od pon do pt w godz. 8-16 lub na emaila: biuro@trzebnicazdroj.eu

     

    OBORNIKI ŚLĄSKIE

     

    Sportowe wakacje pod hasłem „Sport jest naszą pasją”

     

    poniedziałki:

    godz. 12-14 – Basenowy turniej tenisa stołowego o „nagrodę niespodziankę”;

    godz. 12-14 – Wakacyjna piłka siatkowa dla dzieci, zajęcia pod okiem animatora;

     

    wtorki:

    godz. 12-14 – Wielki turniej gier planszowych w terenie;

    godz. 10-12 – Gry i zabawy sprawnościowe, dla wszystkich dzieci na świeżym powietrzu;

     

    środy:

    godz. 13-15 – Bezpłatna nauka pływania dla dzieci;

     

    czwartki:

    godz. 12-14 – Czwartkowy Trójbój Pływacki;

     

    piątki:

    godz. 12-14 – Wielki turniej gier planszowych w terenie, finały;

    godz. 13-15 – Bezpłatna nauka pływania dla dzieci;

     

    niedziele:

    godz. 12-14 – Rodzinny turniej „Mama, Tata i Ja”, pod hasłem „My się wody nie boimy”;

     

    21-25 lipca, pon.-pt. – Półkolonia pod hasłem: „Lato z OSiR-em to wspaniałe chwile”;

    26-27 lipca, sb.-niedz. – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w siatkówce plażowej chłopców;

    27 lipca, niedziela – Wakacyjne spotkania w Parku Miejskim: godz. 16 – „Cudaki, zwierzaki i inne baloniaki”; godz. 17 – Koncert Rhiannon (muzyka irlandzka); godz. 18.30 – 22 – Letnie tańce przy muzyce Dance Menu.

     

    ŻMIGRÓD

     

    Wakacje z ZPK

    22 lipca, wtorek, godz. 11 – Turniej Drużyn Podwórkowych w piłce nożnej – szkoła podstawowa, boisko Orlik przy ul. Sienkiewicza; godz. 11-12.30 – Zajęcia plastyczne w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Żmigrodzie; godz. 13 – Zajęcia plastyczne, Filia Biblioteczna w Powidzku;

    23 lipca, środa, godz. 11 – Turniej Drużyn Podwórkowych w piłce nożnej – gimnazjum, boisko Orlik przy ul. Sienkiewicza; godz. 16-18 – Zajęcia fotograficzne, ZPK-sala nr 5 (wejście od strony biblioteki);

    24 lipca, czwartek, godz. 9.30-16 – wycieczka – „Słodkie Warsztaty w Manufakturze Słodyczy CUKIER LUKIER we Wrocławiu”, pokaz multimedialnej fontanny, zwiedzanie kompleksu Hali Stulecia, Ogród Japoński. Zapisy w sekretariacie ZPK – symboliczna opłata 5 zł – płatne przy zapisach (liczba miejsc ograniczona). Wyjazd spod Biblioteki w Żmigrodzie, miejsce powrotu: plac przed Biblioteką; godz.10 – 12.30 – Warsztaty teatralne, gry integracyjne, kreatywne ćwiczenia; zabawa taneczna, świetlica wiejska – Karnice; godz. 13-15.30 – Warsztaty teatralne, gry integracyjne, kreatywne ćwiczenia; zabawa taneczna, świetlica wiejska – Barkowo;

    25 lipca, piątek, godz. 12 – „Ciekawostki historyczne o Żmigrodzie”, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna;

    28 lipca, poniedziałek, godz. 13-14.30 – Warsztaty kulinarne (zapisy w Bibliotece), Zespół Placówek Kultury – kawiarnia; godz. 11-13.30 – warsztaty taneczno- ruchowe; zabawa taneczna, – świetlica wiejska – Bychowo;

    29 lipca, wtorek, godz. 11-12.30 – zajęcia plastyczne, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna ; godz. 13 – Zajęcia plastyczne, Filia Biblioteczna w Korzeńsku i Powidzku;

     

    W każdy wtorek, godz. 11-12.30 – zajęcia plastyczne w Bibliotece Publicznej;

    W każdą środę – zajęcia fotograficzne;

    W każdy piątek w godz. 10-13 – kajaki dla dzieci w ZPP; gry i zabawy na basenie.

     

    PRUSICE

     

    „Wakacyjna Orlikomania” – Orlik w Skokowej

    25 lipca, piątek – IV Turniej: szkoły podstawowe (godz. 15); gimnazja (godz. 17); open (godz. 19); Uroczyste zakończenie i wręczenie nagród zwycięskim drużynom;

     

    WISZNIA MAŁA

     

    „Wakacjada”– zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat:

     

    21 – 25 lipca (pon. – pt.)

    godz.9-13.30 – Szymanów (prowadzenie: Janusz Górka, Justyna Kołodziej)

    godz. 13.45-18.15 – Strzeszów (Janusz Górka, Justyna Kołodziej)

    Na zakończenie zajęć każdy z uczestników otrzyma dyplom i niespodziankę.

    [hidepost=0]

    21-27 lipca, pon.-niedz., godz. 10-13 – GOKiS Wisznia Mała – Tydzień pod hasłem „Przyjaciel nie z tej Ziemi”:

    poniedziałek – grupa animatorów Omnibus „Przyjaciel nie z tej Ziemi” – spektakl z warsztatami;

    wtorek – „Mój przyjaciel z bajki” – zajęcia biblioteczne, plener malarski – zajęcia plastyczne;

    środa – kontynuowanie pleneru malarskiego, zajęcia muzyczno – ruchowe;

    czwartek – zajęcia biblioteczne: gry i zabawy planszowe, zajęcia muzyczno – ruchowe;

    piątek – wernisaż wystawy poplenerowej, uroczyste zakończenie zabawy z animatorami Omnibusa.

    [/hidepost]

    ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here