Co słychać w sporcie?

110

Dolpasz  Skokowa nadal niepewny awansu

SKOKOWA. Ciągle nie wiadomo czy zespół Dolpaszu Skokowa awansuje do ligi okręgowej. Przypomnijmy, że piłkarze ze Skokowy zapewnili sobie awans do „okręgówki” po rundzie wiosennej. Podopieczni Krzysztofa Tabaka zdobyli łącznie 60 punktów, wyprzedzając o 2 punkty Orła Pawłowice. Klub ten złożył protest do DZPN, twierdząc, że w jednym ze spotkań rundy wiosennej,  w drużynie rywali Orła miał zagrać nieuprawniony zawodnik. Ostateczne rozstrzygnięcie w tej sprawie miało zapaść w miniony czwartek, jednak jak powiedział nam Czesław Suchacki, prezes Dolpaszu Skokowa „nie otrzymał jeszcze oficjalnych informacji”. – Miejmy nadzieję, że już w ten czwartek sytuacja się wyjaśni – powiedział.

Więcej przeczytasz w wydaniu papierowym lub po zalogowaniu się.

[hidepost=0] Gdyby okazało się, że we wskazanym przez Orła Pawłowice spotkaniu rzeczywiście zagrał nieuprawniony zawodnik, to mecz zakończyłby się walkowerem i trzema punktami dla Pawłowic, a wtedy Orzeł i Dolpasz miałyby po 60 punktów, co mogłoby „zachwiać” awansem skokowian, ponieważ piłkarze z Pawłowic mogą się pochwalić korzystniejszym bilansem bramek.

Bór rozpoczyna treningi

OBORNIKI ŚLĄSKI. Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się pierwszy trening Boru Oborniki Śląskie po zakończeniu rundy wiosennej. Przypomnijmy, że zespół zacznie treningi pod okiem nowego trenera – Bogumiła Sikorskiego, który poprowadzi zespół w sezonie 2014/2015, po tym jak z trenowania oborniczan zrezygnował Krystian Januszewski. Na pierwszy trening prezes Kornel Delczyk zaprasza wszystkich piłkarzy, którzy chcieliby wstąpić w szeregach drużyny. Każdy chętny będzie mile widziany na testach. [/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here