Ewelina pracuje nad nowym albumem! Od tej strony jej nie znacie!

  679

  NOWa: – Może zacznijmy od przypomnienia. Podczas LI Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej  w Opolu otrzymałaś Superjedynkę od internautów za twój najnowszy singiel „We mgle”. W maju użyczyłaś swojego głosu Natalii, jednej z bohaterek bajki dla dzieci „Rysiek Lwie serce”. Czym jeszcze nas zaskoczysz w tym roku? 

  Ewelina Lisowska: – Obecnie jestem w trakcie letniej trasy koncertowej. Równocześnie pracuję nad swoim drugim albumem studyjnym i to pochłania teraz najwięcej mojego czasu i energii. Wydanie płyty planuję już jesienią.

   

  NOWa: – Wspomniany singiel „We mgle” jest Twoją najnowszą kompozycją. Jaka będzie kolejna płyta?

  Ewelina Lisowska:-  Mam nadzieję, że zaskakująca. Jesteśmy na takim etapie, że dużo może jeszcze sie wydarzyć! Założenie jest takie, żeby uciec jak najdalej rocka – zobaczymy czy się to uda.

   

  NOWa: – Czy sama dbasz o swój sceniczny wizerunek. Moją uwagę przykuwają zwłaszcza Twoje buty… Skąd bierzesz na to pomysły?

   Ewelina Lisowska: – Od samego początku stylizuję się sama. Lubię mieć na sobie oryginalne i ciekawe ubrania. Nie jestem na bieżąco z modowymi nowościami, ubieram to, co po prostu mi się podoba. Ostatnio współpracuję z projektantką – Moniką Idzikowską, która realizuje moje pomysły.

  NOWa: – Już w najbliższą niedzielę wystąpisz w Szymanowie. Razem z Ewą Farną będziesz gwiazdą na Powiatowych Dni Kultury. Czy możemy liczyć na wasz wspólny występ?

  Ewelina Lisowska: – Każda z nas występuje z własnym repertuarem. Zarówno ja, jak i Ewa podchodzimy do swoich koncertów bardzo poważnie i jeśli miałybyśmy kiedyś razem wystąpić, to musiałoby to zostać poprzedzone próbami. W tym momencie nie mamy na to czasu. 

   

  NOWa: – W ubiegłym roku występowałaś podczas trzebnickiego Święta Sadów. Jakie to uczucie być gwiazdą na scenie i śpiewać przed tą samą publicznością, przed którą jeszcze kilka lat wcześniej debiutowałaś?

   Ewelina Lisowska: – Najprościej mówiąc, czułam się jak w domu. Doceniam wsparcie ludzi, którzy kibicowali mi na początku mojej drogi. Cieszę się, że mogę podzielić się z nimi swoją energią na koncercie.

   

  NOWa: – Czy w tym roku zagrasz jeszcze koncert w naszym powiecie?

  Ewelina Lisowska: – Mamy pewne plany… Kiedy wszystko zostanie potwierdzone, na pewno ogłoszę to na swoim oficjalnym Facebooku (www.facebook.com/lisowska.ewelina).

  NOWa: Dziękuję za rozmowę

  ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here