Zobacz, co na najbliższy tydzień zaplanowali włodarze

63

Robert Adach starosta powiatu – wczoraj razem z p.o. dyrektora szpitala pojechał do Polanicy by rozmawiać na temat ewentualnej fuzji dwóch szpitali. W tym tygodniu razem z pracownikami będzie rozmawiał o planowanych tegorocznych inwestycjach: remoncie hali sportowej w PZS nr 1, termomodernizacji budynku przy ul. Nowej. W niedzielę zaprasza wszystkich mieszkańców na VII Powiatowe Dni Kultury, które odbędą się w Szymanowie.

Więcej przeczytasz w wydaniu papierowym lub po zalogowaniu się.

[hidepost=0] Marek Długozima, burmistrz Trzebnicy. Burmistrz był wczoraj „nieosiągalny”. Nie odbierał też swojej komórki. Daniel Buczak, sekretarz – odpowiedział nam natomiast, że nie jest upoważniony do udzielania informacji.

Karol Kos, wiceburmistrz Obornik Śląskich – będzie w tym tygodniu zastępował burmistrza Sławomira Błażewskiego, który obecnie przebywa na Ukrainie i bierze udział w akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. Wczoraj Karol Kos zajmował się sprawami bieżącymi, tak samo będzie dziś i jutro. W środę wiceburmistrz będzie przyjmował w wyznaczonych godzinach interesantów. W czwartek i piątek będzie zajmował się sprawami bieżącymi, natomiast w sobotę weźmie udział w Święcie Miodu i Piwa.

Robert Lewandowski, burmistrz Żmigrodu – wczoraj spotkał się z nadleśniczym w sprawie wspólnie prowadzonych inwestycji i planów na najbliższe półrocze. Spotkał się także z wykonawcą kanalizacji w Żmigrodzie w sprawie odbudowy dróg. Dzisiaj spotyka się z prezesem Stowarzyszenia Aglomeracji Wrocławskiej w sprawie lokalizacji campusu – miejsc noclegowych przy kompleksie OSiR. Jutro spotyka się z prezesem strefy ekonomicznej w sprawie pozyskania nowych terenów pod inwestycje. Dzień później będzie na nagraniu programu Telewizji Wrocław „Mieszkam na wsi” w miejscowości Niezgoda. W piątek będzie na komisji w sprawie obywatelskiego pakietu budżetowego. W niedzielę będzie na Powiatowych Dniach Kultury.

Igor Bandrowicz, burmistrz Prusic – dzisiaj spotyka się z kadrą projektu w sprawie realizacji zadania partnerskiego „Rozwój e-usług w 8 urzędach województwa dolnośląskiego”. Następnie będzie rozmawiał w biurze poselskim w Trzebnicy o współpracy, a także spotka się w sprawie budowy chodnika. Jutro włodarz gminy zrobi przegląd gminnych inwestycji dotyczących budowy i remontów świetlic wiejskich, a także placów zabaw. W czwartek burmistrz będzie uczestniczył w szkoleniu dotyczącym zarządzania strategią w oświacie, natomiast w piątek będzie robił objazd gminnych inwestycji drogowych. W sobotę będzie obecny na Pikniku Rodzinnym w Kopaszynie, zaś w niedzielę spotkamy go na Powiatowych Dniach Kultury Regionalnej w Szymanowie.

Jakub Bronowicki, wójt gminy Wisznia Mała – wczoraj zajmował się sprawami bieżącymi, dziś wójt będzie uczestniczył w spotkaniu z WPO „Albą”, a w środę będzie sprawdzał postęp prac prowadzonych na terenie gminy inwestycji, przede wszystkim remontów szkół, a także budowy kanalizacji. W czwartek i piątek wójt będzie pracował w urzędzie, a w niedzielę zaś weźmie udział w Powiatowych Dniach Kultury w Szymanowie.

Robert Borczyk, wójt gminy Zawonia – wczoraj kontrolował inwestycję, która została zakończona. Dzisiaj wójt będzie się zajmował sprawami bieżącymi w gminie, natomiast od środy idzie na urlop. [/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here