Co robi władza?

52

Robert Adach, starosta trzebnicki – jutro spotka się z artystami występującymi na Powiatowych Dniach Kultury, aby ustalić kwestie organizacyjne. Razem z pracownikami będzie omawiał specyfikację do przetargu na remont hali sportowej przy PZS nr 1, przetarg prawdopodobnie zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu. Będzie także odbierał drogowe inwestycje, m.in. drogę w Rzepotowicach i w Szewcach, a także pracował nad organizacją ruchu w związku z rozpoczynającym się remontem drogi na Skarszyn.

Sławomir Błażewski, burmistrz Oborniki Śląskich – przebywa obecnie na Ukrainie, gdzie bierze udział w akcji „Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia”. Karol Kos, wiceburmistrz zajmował się wczoraj sprawami bieżącymi, dziś ma zaplanowane spotkanie z kierownikami wydziałów Urzędu Miasta. Jutro, jak w każdą środę, burmistrz będzie przyjmował interesantów. W piątek Karol Kos będzie uczestniczył w Olimpiadzie Młodzieży w podnoszeniu ciężarów, która odbędzie się na obiektach Obornickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a w sobotę w przeglądzie zespołów w Pęgowie.

Robert Lewandowski, burmistrz Żmigrodu – dzisiaj spotka się z firmą zewnętrzną w sprawie inwestycji fotowoltaicznych na terenie gminy Żmigród. Jutro spotyka się z szefami LZS-ów w sprawie planowanych inwestycji. W czwartek będzie nadzorował prowadzone prace inwestycyjne, szczególnie szczególnie odbudowy dróg w ramach modernizacji i budowy kanalizacji w mieście Żmigród. W sobotę uczestniczyć w 60-leciu LZS „Start” w Bychowie.

Kazimiera Rusin, wiceburmistrz Prusic – dzisiaj będzie nadzorowała rozruch oczyszczalni ścieków w Pietrowicach Małych. Jutro zastępca burmistrza będzie wizytowała świetlicą wiejską w Krościnie Wielkiej. W czwartek i piątek będzie prowadziła wizytacje realizowanych inwestycji oraz  zajmowała się  pracą bieżącą.

Jakub Bronowicki, wójt gminy Wisznia Mała – wczoraj uczestniczył w prezydium Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Dzisiaj wójt będzie przeglądał postęp prowadzonych inwestycji, a szczególnie remontów szkół. W środę będzie się zajmował sprawami bieżącymi gminy, a w czwartek w Urzędzie Marszałkowskim wójt będzie podpisywał aneks do budowy kanalizacji.

Robert Borczyk, wójt gminy Zawonia – wczoraj uczestniczył w spotkaniu komisji Aglomeracji Wrocławskiej, w środę będzie przeglądał inwestycje prowadzone na terenie gminy, a w niedzielę będzie w Mistrzostwach Polski w kolarstwie. W pozostałe dni wójt będzie się zajmował sprawami bieżącymi gminy.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here