Informator wakacyjny

66

Tak szybko minęły wakacje....TRZEBNICA

Kultura

7-11 lipca, pon.- pt, godz. 10-14 – „Wyspa skarbów kultury” (malarstwo/rysunek, film/teatr, muzyka, moda/styl), grupy wiekowe: 6-9 lat i 10-12 lat;

14-18 lipca, pon.-pt, godz. 10-14 – „W poszukiwaniu przygody” (budowa szałasu, łuku, ogniska, czytanie mapy, gry, zabawy, ćwiczenia, zajęcia z harcerzami), grupy wiekowe: 6-9 lat i 10-12 lat;

[hidepost=0]Sport

8 lipca, wtorek, godz. 10.30, Orlik – Wakacyjna Liga Piłki Nożnej, szkoły podstawowe;

9 lipca, środa, godz. 10, Hala Sportowa – Zajęcia dowolne, wszystkie grupy wiekowe;

10 lipca, czwartek, godz. 10.30, Orlik – Wakacyjna Liga Piłki Nożnej, szkoły gimnazjalne;

15 lipca, wtorek, godz. 10.30, Hala Sportowa – Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego, szkoły gimnazjalne;

17 lipca, czwartek, godz. 15, Orlik – Wakacyjna Liga Piłki Nożnej, szkoły podstawowe;

20 lipca, niedziela, godz. 10.45, ul. Leśna – VII Leśne Przedbiegi 2014;

22 lipca, wtorek, godz. 10.30, Orlik – Wakacyjna Liga Piłki Nożnej, szkoły gimnazjalne;

Od 30 czerwca w Aquaparku trwają półkolonie. W programie – „Bawimy się na basenie – pływająco, w terenie – na sportowo, po europejsku i artystycznie. Organizatorzy zapewniają: opiekę w turnusach od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, śniadanie i obiad, ubezpieczenie NW i dobrą zabawę. Zapisy telefonicznie 71 312-14-38 od pon. do pt. w godz. 8-16 lub na emaila: biuro@trzebnicazdroj.eu

 OBORNIKI ŚLĄSKIE

Sportowe wakacje pod hasłem „Sport jest naszą pasją”

Poniedziałki: godz. 12-14 – Basenowy turniej tenisa stołowego o „nagrodę niespodziankę”; godz. 12-14 – Wakacyjna piłka siatkowa dla dzieci, zajęcia pod okiem animatora;

Wtorki:  godz. 10-12 – Gry i zabawy sprawnościowe, dla wszystkich dzieci na świeżym powietrzu; godz. 12-14 – Wielki turniej gier planszowych w terenie;

 Środy: godz. 13-15 – Bezpłatna nauka pływania dla dzieci;

 Czwartki: godz. 12-14 – Czwartkowy Trójbój Pływacki

 Piątki: godz. 12-14 – Wielki turniej gier planszowych w terenie, finały; godz. 13-15 – Bezpłatna nauka pływania dla dzieci;

10-13 lipca, czw.-niedz. – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Podnoszeniu Ciężarów;

14-18 lipca, pon.-pt. -Półkolonia pod hasłem: „Lato, lato, lato czeka…”

 ŻMIGRÓD

Wakacje z ZPK

 8 lipca, wtorek, godz. 11-12.30 – Zajęcia plastyczne, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. A. Kamińskiego w Żmigrodzie; godz. 13 – Zajęcia plastyczne, Filia Biblioteczna w Korzeńsku i Radziądzu;

9 lipca, środa, godz. 16-18 – Zajęcia fotograficzne, ZPK, sala nr 5 (wejście od strony biblioteki);

14 lipca, poniedziałek – Dzień aktywności twórczej w ZPK, godz. 11 – Warsztaty plastyczne – snycerstwo (od 10 lat); godz. 14 – Zabawa taneczna dla dzieci i młodzieży;

15 lipca, wtorek, godz. 11-12.30 – Zajęcia plastyczne, Miejska i Gminna Biblioteka  w Żmigrodzie; godz. 13 – Filia Biblioteczna w Radziądzu;

16 lipca, środa,  godz. 12 – Wakacje w mieście, gry i zabawy dla dzieci, plac zabaw, ul. Rzeźnicza; godz. 16-18 – Zajęcia fotograficzne, ZPK, sala nr 5 (wejście od strony biblioteki);

17 lipca, czwartek, godz. 12 – Ciekawostki historyczne o Żmigrodzie, Filia Biblioteczna w Radziądzu; godz. 11-13.30 – Warsztaty teatralne, gry integracyjne, kreatywne ćwiczenia, zabawa taneczna, świetlica wiejska w Niezgodzie; godz. 14-15.30 – Warsztaty teatralne, świetlica wiejska w Żmigródku;

18 lipca, piątek, godz. 12 – Warsztaty dziennikarskie w Bibliotece Publicznej;

19 lipca, sobota, godz. 17 – Gra w bule – ZPP Baszta;

20 lipca niedziela – Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Dyrektora ZPK;

21 lipca, poniedziałek, godz. 13-14.30 – Warsztaty kulinarne, zapisy w Bibliotece Publicznej;

22 lipca, wtorek, godz. 11 – Turniej drużyn podwórkowych w piłce nożnej – szkoła podstawowa, boisko ORLIK przy ul. Sienkiewicza; godz. 11-12.30 – Zajęcia plastyczne w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej ; godz. 13 – Zajęcia plastyczne, Filia Biblioteczna w Powidzku;

W każdy wtorek, godz. 11-12.30 – Zajęcia plastyczne w Bibliotece Publicznej;

W każdą środę, godz. 16-18– zajęcia fotograficzne;

W każdy piątek, godz. 10-13 – kajaki dla dzieci w ZPP Baszta; gry i zabawy na basenie.

 PRUSICE

Wakacyjna Orlikomania – Orlik w Skokowej

11 i 18 lipca, piątki – Cykl turniejów piłki nożnej drużyn 6 – osobowych w kategoriach: szkoły podstawowe (godz. 15), gimnazja (godz. 17), open (godz. 19).Zapisy u animatorów Orlika.

 WISZNIA MAŁA

Wakacjada, zajęcia dla dzieci w wieku 6-13 lat:

7-11 lipca (pon.-pt.), godz. 9-13.30 – Szewce – Szkoła (prowadzą: Martyna Białecka, Agata Cierpiał); godz. 9-13.30 – Ligota Piękna (Janusz Górka, Justyna Kołodziej); godz. 13.45 – 18.15 – Malin (Janusz Górka, Justyna Kołodziej);

14-18 lipca (pon.-pt.), godz. 9-13.30 – Kryniczno – Szkoła (Martyna Białecka, Agnieszka Kołodziej); godz. 9-13.30 – Piotrkowiczki (Janusz Górka, Justyna Kołodziej); godz. 13.45 – 18.15 – Mienice (Janusz Górka, Justyna Kołodziej). Na zakończenie zajęć każdy z uczestników otrzyma dyplom i niespodziankę.[/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here