Trzebnicka firma przebuduje boisko przy SP nr 3?

111

Jak czytamy w specyfikacji, do 29 sierpnia zakończy się przebudowa boiska wielofunkcyjnego (przeznaczonego do gry w tenisa, koszykówkę i siatkówkę), o wymiarach 32,10 x 44 m, a także bieżni sprinterskiej o długości 72 m oraz rozbiegu do skoku w dal o długości 36 m. Do 17 listopada zakończy się budowa boiska do piłki nożnej, ze sztucznej nawierzchni.

Oba boiska zostaną ogrodzone, teren wokół nich zastanie uporządkowany, będą także wytyczone ścieżki komunikacyjne, prowadzące do nowego kompleksu sportowego. Zostaną zamontowane kosze i ławki.

W ubiegłą środę komisja konkursowa otworzyła nadesłane oferty. Zadaniem zainteresowanych jest dwóch przedsiębiorców. Firma Bud-Ziem sp. z o.o. z Pszenna zaproponowała kwotę wynoszącą 1 mln 510 tys. zł. Natomiast trzebnicki Budmel – Korty Boiska Sportowe Tadeusz Molus zaproponował stawkę za wykonanie zadania w kwocie 1 mln 393 tys. 590 zł. Wyniki przetargu poznamy niebawem. Jak poinformował Zbigniew Zarzeczny, gmina w tym roku przeznaczyła na to zadanie środki w wysokości 340 tys. zł, a w przyszłym 540 tys. złotych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here