Wkrótce otwarcie kolejnych marketów

719

Postawiono już sklep wielkopowierzchniowy sieci Dino przy skrzyżowaniu ulic Milickiej i Henryka Brodatego. Teraz prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

Planujemy otworzyć ten market w 3 kwartale br., jednak termin może ulec zmianie. We wszystkich naszych placówkach mamy standardowy asortyment: artykuły spożywcze, chemia, kosmetyki itp. Innymi słowy są to markety wielobranżowe. Jesteśmy w trakcie rekrutacji pracowników do tego marketu. Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje aplikacje na www.marketdino.pl, zakładka „kariera”. Stan zatrudnienia zależy od wielkości oraz obrotów marketu- waha się od 12 do 20 osób – takie informacje otrzymaliśmy z biura prasowego marketu.

W tym sklepie zostaną wynajęte pomieszczenia przeznaczone do prowadzenia innej działalności. Będą tam usługi z branży drogeryjnej oraz rtv/agd.

Trwają także prace budowlane przy ul. Prusickiej (teren po byłej rzeźni), gdzie niebawem zostanie otwarty market sieci Lidl. Łączna powierzchnia obiektu wynosić będzie około 1400 metrów kwadratowych.

Wstępnie termin otwarcia zapowiadany jest na jesień. Obecnie jesteśmy na etapie prac wykończeniowych obiektu. W nowym sklepie w Trzebnicy zatrudnionych zostanie około 20 osób. Aktualne oferty pracy znaleźć można na stronie www.lidl.pl, w zakładce „kariera” – poinformowała nas Patrycja Kamińska, z biura prasowego sieci Lidl Polska.

Dowiedzieliśmy się także o planach postawienia trzeciego dyskontu sieci Biedronki. Po sklepie na ul. s. Hilgi Brzoski i na ul. Żołnierzy Września, trzeci market tej sieci miałby powstać w okolicy ulicy Wrocławskiej, w rejonie zakładu Reha-Pol. Zapytaliśmy w biurze prasowym sieci Jeronimo Martins Polska S.A. (właściciela dyskontu Biedronka), czy ta informacja jest prawdziwa.

W najbliższym czasie nie planujemy otwarcia nowego sklepu sieci Biedronka w Trzebnicy. Obecnie w tej miejscowości posiadamy dwa sklepy.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here