Uczniowie zakończyli rok szkolny

743

Dzień wcześniej, w czwartek zakończenie roku świętowali uczniowie III klas gimnazjalnych. Większość z nich, jak chociażby absolwenci Zespołu Szkół w Krynicznie, zaprezentowali poloneza, któremu przyglądali się zarówno uczniowie i nauczyciele i dyrekcja, jak również zaproszeni goście, wśród których był wójt Jakub Bronowicki.

Chwilę później uczniowie po raz ostatni w murach tej szkoły zaprezentowali krótki program artystyczny podsumowujący trzy lata nauki. Były oczywiście podziękowania, kwiaty i łzy wzruszenia. Przechadzając się po korytarzach szkoły, co chwilę można było natknąć się na uczniów, którzy podchodzili do swoich nauczycieli i „z łapanki” wręczali im kwiaty, dziękując za… trzyletnie „użeranie się” z nami – padało z ust uczniów.

[hidepost=0]W piątek zaś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego we wszystkich szkołach.

Podczas oficjalnego zakończenia roku szkolnego w Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy część uczniów była szczególnie uradowana i doceniona za całoroczny trud swojej pracy. Uczniowie ci bowiem otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrodę książkową i gratulacje dyrektora, na oczach całej szkoły.

Uczniowie wyróżniający się w mijającym roku szkolnym najlepszymi wynikami w nauce i sporcie zostali publicznie wyczytani oraz otrzymali nagrody rzeczowe. Podczas uroczystego apelu obecny był burmistrz Marek Długozima.

Były podziękowania, kwiaty i słodkie upominki. Całej imprezie towarzyszyło także mnóstwo wzruszeń.[/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here