Dolpasz Skokowa liderem grupy

143

Teraz, już tylko krok dzieli piłkarzy ze Skokowej do powrotu do ligi okręgowej. Podczas niedzielnego meczu Dolpasz pokonał najmocniejszego przeciwnika w swojej grupie i tym samym, z dorobkiem 57 punktów, wskoczył na pozycję lidera. Drugi w tabeli Orzeł Pawłowice ma stratę dwóch punktów. Teraz, skokowianom przydałoby się zwycięstwo, aby pewnie zakończyli sezon jako liderzy.

O to jak ocenia spotkanie, zapytaliśmy Krzysztofa Tabaka, trenera Dolpaszu Skokowa:

[hidepost=0]Widowisko, jakie stworzyły obie drużyny razem z kibicami ze Skokowej, mogło się podobać. Mimo tego, że każda z drużyn grała bardzo asekuracyjnie, szczególnie w pierwszej połowie, to i tak uważam, że byliśmy zespołem stwarzającym sobie dogodniejsze sytuacje do zdobycia bramki, czego efektem było prowadzenie do przerwy 1:0. Drugą połowę rozpoczęliśmy bardzo słabo.  Wiele niedokładnych podań, głupich strat piłki spowodowało chaos w naszej grze, co z pewnością przełożyło się na stratę bramki. Na szczęście w końcówce spotkania udało nam się zdobyć bramkę, która zapewniła nam bardzo ważne 3 pkt. Dziękuje chłopakom za walkę, a kibicom za wspaniały doping. Przed nami jeszcze jedno spotkanie, które w tej sytuacji jest najważniejszym w tym sezonie. Nie możemy zlekceważyć przeciwnika, musimy zagrać z takim samym zaangażowaniem, determinacją i koncentracją jak w meczu z Pawłowicami – powiedział Krzysztof Tabak.

Strzelcami bramek w spotkaniu byli: Krzysztof Tabak i Piotr Konopacki.

Dolpasz Skokowa zagrał w składzie: F. Kobylski – T. Figura, T. Gałecki, P. Kaczałko, R. Górnicki , P. Gołaś (68` W. Dzik), H. Gawłowski (46` Ł. Michalski), K. Tabak, R. Kopociński, P. Konopacki, M. Kiepul  ( 89` P. Szabelkowski).