Wybierzmy najsympatyczniejszego proboszcza

1252

2011 Wroclaw koloratka ksiadz kosciolmodlitwaFot. Pawel Koziol / WP.PL

Lista parafii i proboszczów sprawujących w nich posługę kapłańską, wraz z przypisanym kodem konkursowym:

1. Boleścin – parafia pw. Miłosierdzia Bożego  – ksiądz Leszek Urban (kod: NG.01ks.Urban)

2. Cerekwica – parafia pw. św. Wawrzyńca – ksiądz Zbigniew Kondracki (kod: NG.02ks.Kondracki)

3. Czeszów – parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – ksiądz Jacek Tomaszewski (kod: NG.03ks.Tomaszewski)

4. Koczurki – parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny – ksiądz Artur Kochmański (kod: NG.04ks.Kochmanski)

5. Kryniczno – parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – o. Jakub Janusz Włodarczyk (kod: NG.05ks.Wlodarczyk)

6. Trzebnica – parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła i św. Jadwigi – ksiądz Jerzy Olszówka (kod: NG.06ks.Olszowka)

7. Trzebnica – parafia  pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła – ksiądz Bogdan Grabowski (kod: NG.07ks.Grabowski)

8. Wszemirów  – parafia pw. św. Michała Archanioła – ksiądz Zdzisław Tokarski (kod: NG.08ks.Tokarski)

9. Wysoki Kościół – parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny – ksiądz Józef Sadkiewicz (kod: NG.09ks.Sadkiewicz)

10. Zawonia – parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej – ksiądz Waldemar Kontek (kod: NG.10ks.Kontek)

11. Barkowo – parafia pw. św. Marcina – ksiądz Mariusz Grzesiowski (kod: NG.11ks.Grzesiowski)

12. Korzeńsko – parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego – ksiądz Ryszard Ziółek (kod: NG12ks.Ziolek)

13. Oborniki Śląskie – parafia pw. Najświetszego Serca Pana Jezusa – ksiądz Maciej Chwarścianek (kod: NG.13ks.Chwarscianek)

14. Oborniki Śląskie – parafia pw. św. Judy Tadeusza i św. Antoniego – ksiądz Jacek Wawrzyniak (kod: NG.14ks.Wawrzyniak)

15. Pęgów – parafia pw. św. Mikołaja – ksiądz Henryk Matuszak (kod: NG.15ks.Matuszak)

16. Powidzko – parafia pw. Jana Chrzcieiela – ksiądz Andrzej Majchrzak (kod: NG.16ks.Majchrzak)

17. Prusice – parafia pw. św. Jakuba Apostoła – ksiądz Bernard Świst (kod: NG.17ks.Swist)

18. Radziądz – parafia pw. św. Karola Boromeusza – ksiądz Krzysztof Bartoszek (kod: NG.18ks.Bartoszek)

19. Skokowa – parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – ksiądz Kazimierz Czuczoła (kod: NG.19ks.Czuczola)

20. Strupina – parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny – ksiądz Tadeusz Kosior (kod: NG.20ks.Kosior)

21. Żmigród – parafia pw. Trójcy Świętej – ksiądz. Romuald Paszczuk (kod: NG.21ks.Paszczuk)

22. Bagno – parafia pw. Wniebowzięcia NMP – ksiądz Grzegorz Skałecki (kod: NG.22ks.Skalecki)

23. Uraz  – parafia pw. św. Michała Archanioła – ksiądz Adam Sobótka (kod: NG.23ks.Sobotka)

24. Rościsławice – parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego – ksiądz Andrzej Plewa (kod: NG.24ks.Plewa)

25. Szewce – parafia pw. św. Anny – ksiądz Mariusz Bąkowski (kod: NG.25ks.Bakowski)

26. Strzeszów – parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego – ksiądz Jan Bernaś (kod: NG.26ks.Bernas).

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here