Spotkanie przedszkolaków z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3

450

Najpierw zaprezentowały się dzieci z grupy VI ” Krasnale” w teatrzyku pt.” Deszczowe humory” – przygotowanym przez nauczycielki: Marię Ratajczak i Ewę Rychter, a następnie dzieci z grupy V „Kubusie” w przedstawieniu ” Polska – moja Ojczyzna” wraz z nauczycielkami: Grażyną Bartkowiak i Danutą Tutkaj.

Wszyscy artyści bardzo się starali i prezentowali swoje umiejętności poprzez taniec, śpiew, recytację itp. Szkolnej publiczności bardzo podobał się mix melodii góralskich, a żywa muzyka i znane słowa piosenek zaowocowały wspólnym śpiewem. Było nam niezwykle przyjemnie, że nasi zaproszeni goście czuli się swobodnie i bez skrępowania. Młodsi koledzy i koleżanki za swoje występy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. W miłej i serdecznej atmosferze dzieci zasiadły do wspólnego poczęstunku i delektowały się ciasteczkami i soczkiem oraz dzieliły się swoimi wrażeniami i przeżyciami. Starsze dzieci bardzo sympatycznie wspominały chwile, kiedy uczęszczały do naszego przedszkola. Chętnie opowiadały co u nich słychać, co się ciekawego wydarzyło, jak radzą sobie w szkole.

Mamy nadzieję, że nasze spotkania integracyjne pomogą młodszym  dzieciom  przekroczyć bez oporów  próg szkoły i rozpocząć nowy etap w ich życiu.

Na koniec Małgorzata Zachar podziękowała wszystkim dzieciom i nauczycielkom za wspólnie spędzone chwile, za piękne występy, za możliwość przyjścia do naszej placówki i obdarowała wszystkich wykonawców cukierkami.

Dziękujemy i do następnego spotkania w szkole lub w przedszkolu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here