Policjanci znaleźli 400 porcji amfetaminy i marihuany

384

Do zatrzymania podejrzanych doszło w poprzednim tygodniu, 29 kwietnia, przed godziną 23 w jednym z salonów gier na terenie powiatu trzebnickiego. Policjanci pojechali tam, ponieważ otrzymali zgłoszenie, o zakłócaniu ciszy nocnej.

Interweniujący na miejscu policjanci, po wejściu do lokalu wyczuli silną woń palonej marihuany. Wylegitymowali przebywające wewnątrz osoby, 22-letnią kobietę i 19-letniego mężczyznę, a następnie podczas kontroli znaleźli pod ladą plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego. Na zapleczu funkcjonariusze zabezpieczyli także saszetkę, w której znajdowały się worki strunowe z białym proszkiem. Testery narkotykowe użyte przez policjantów wykazały, że jest to marihuana i amfetamina w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać ponad 400 porcji narkotyków – podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy i dodaje, że zarówno kobieta jak i mężczyzna od razu zostali zatrzymani.

Policjanci w wydziału kryminalnego z Trzebnicy prowadząc dalsze czynność w tej sprawie, skojarzyli i zatrzymali trzecią osobę, mającą związek z dwójką zatrzymanych.

Na bazie zgromadzonych materiałów 26-latek usłyszał łącznie 3 zarzuty: handlu, udzielania i posiadania wbrew przepisom ustawy znacznej ilości środków odurzających – dodaje policjantka.

Obecnie funkcjonariusze nadal szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają skąd pochodziły środki odurzające oraz czy i na jaką skalę zatrzymani zajmowali się ich rozprowadzaniem.

3 KOMENTARZY

  1. Ciekawa jestem, który to z tych salonów. Profilaktycznie zrobiłabym naloty we wszystkich tych melinach, aż strach przechodzić obok bo różny element tam przychodzi…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here