W telewizji o kolorowej książeczce

89

Autorka, mieszkanka  Sulisławic, jest osobą bardzo znaną  w naszym środowisku.  Łączy pracę w Przedszkolu nr 1 im. Krasnala Hałabały z twórczością dla dzieci. Przez pewien czas współpracowała także z NOWą, zamieszczając rymowane komentarze do aktualnych spraw Trzebnicy i okolic.

W telewizyjnym programie zwrócono także uwagę na oryginalne ilustracje książki. Wykonane zostały przez dzieci, które w ten sposób przedstawiają swe marzenia o przyszłości.

Warto dodać, że ta niewielka, bajecznie kolorowa książeczka zyskała świetne recenzje. Przytaczamy ich fragmenty:

A jak urosnę… ” Julianny Michorczyk to ciekawa propozycja dla każdego małego dziecka. Mojej pięciolatce tomik wierszy pani Julianny bardzo się spodobał. Jestem pewna, że większość młodych czytelników przyjmie książeczkę z tak samo dużym entuzjazmem i radością jak moje dziecko.  Uwielbiam radosną poezję skierowaną do najmłodszych.

Pani Michorczyk doskonale zna dziecięce wymagania, wie także jak przyciągnąć ich uwagę. Jej wiersze są delikatne, wrażliwe, zabawne, a co najważniejsze zrozumiałe… Ogromną zaletą poetki jest umiejętność postrzegania świata w taki sposób, w jaki robią to przedszkolaki: z ufnością i ciekawością…  Sądzę, że każdy rodzic będzie zadowolony z wyboru owego tomiku i gorąco zachęcam do podarowania go pociechom – uśmiech na twarzach dzieci jest zawsze bezcenny, słodki i wdzięczny. Gwarantuję również, że wierszyki w nim zawarte pomogą najmłodszym zrozumieć świat, w którym na co dzień przebywają.

(http://sztukater.pl/ksiazki/item/11505-a-jak-urosne.html)

Serdecznie gratulujemy Autorce, a naszych Czytelników raz jeszcze namawiamy do skorzystania z tej poetyckiej propozycji.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here