Zwycięstwo Hufca Pracy w Trzebnicy

156

W rozgrywkach udział wzięły reprezentacje HP 1-50 i 1-47 z Wrocławia, ŚHP 1-4 z Wołowa, CKiW z Oleśnicy oraz HP 1-48 z Trzebnicy. Celem turnieju było wyłonienie najlepszej drużyny, która zagra w corocznym turnieju wojewódzkim w Legnicy. Realizowane przedsięwzięcie propaguje również zdrowy styl życia wśród uczestników Ochotniczych Hufców Pracy, popularyzuje halową piłkę nożną, jako sposób spędzania wolnego czasu.

Turniej eliminacyjny został otwarty przez panią komendant HP 1-48 Agnieszkę Januszowską oraz specjalistę ds. sportu DWK OHP Wojciecha Gembarę. Po przywitaniu drużyn, sędzia zawodów przedstawił regulamin i zasady gry. Następnie została rozlosowana kolejność gier.

Grający chłopcy prezentowali duże zaangażowanie oraz wysoki poziom gry fair play. Wszystkie mecze były wyjątkowo emocjonujące, zarówno dla  zawodników, jak i licznej publiczności, która na trybunach hali dopingowała uczestników turnieju.

Nasza trzebnicka reprezentacja zajęła I miejsce. Na drugim uplasowała się drużyna HP z Wrocławia, na trzecim – ŚHP Wołów, natomiast na czwartym  -CKiW z Oleśnicy. Tym samym nasza drużyna zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Legnicy.

Na koniec zawodów zwycięskiej drużynie zostały wręczone medale oraz puchar, natomiast pozostałe reprezentacje otrzymały dyplomy uczestnictwa w turnieju. Wszyscy piłkarze otrzymali słodki poczęstunek oraz energetyczny, ciepły posiłek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom  eliminacji  rejonowych za udział w rozgrywkach, a zwycięskiej trzebnickiej drużynie życzymy sukcesów w Legnicy.