Polonia przegrywa spotkanie po przerwie

42

Na spotkanie nasza drużyna pojechała w mocno osłabionym składzie: z powodu kontuzji nie zagrali – Szczepek, Cychol, Pająk, Dmuch i Kołodziej.  Za czerwone kartki pauzowali: Bergier, Karga i Suchecki. Ponad połowę z pierwszego składu (aż 8 na 11 zawodników), stanowili młodzicy, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w piłce seniorskiej. W sobotnim spotkaniu po raz pierwszy w III lidze zadebiutowali: Rafał Bucki i Jakub Suder.

Nasz przeciwnik zdominował nas już w pierwszej połowie spotkania, cały czas atakowali naszą drużynę. W 20 minucie gry Karol Buchla niestety nie obronił strzału główką i gospodarze objęli prowadzenie. Trzeba oddać, że nasz bramkarz popisał się skutecznością w trakcie spotkania, wybraniając kilka bardzo groźnych sytuacji. W drugiej części spotkania nasz nowy zawodnik Billy Tchouague miał szansę wyrównać wynik, posłał piłkę z rogu pod kątem, niestety futbolówka odbiła się od poprzeczki bramki. Dwie kolejne udane bramki padły z strony przeciwnika w 61 i 69 minucie spotkania. Dobrze podczas spotkania spisali się Jajko i Zalewski  –powiedział nam kierownik drużyny Władysław Tronina.

Teraz nasza drużyna ma szansę się zrehabilitować po nieudanym spotkaniu. W najbliższą sobotę zagra spotkanie u siebie – przeciwnikiem będzie GKS Kobierzyce; mecz rozpocznie się o godz. 15.

Skład Polonii: Karol Buchla – Piotr Reczka, Dariusz Zalewski, Krystian Jajko, Kamil Krzanowski – Billy Tchouague, Radosław Bella (Szymon Łasiński – 64min.), Paweł Pytlarz, Oskar Caliński (Rafał Bucki – 85) – Rafał Miazgowski (Jakub Psiurka – 72), Kacper Belica (Radosław Niełacny – 53)

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here