Nowa sauna w Zdroju

85

Trzebnicki Park Wodny „Zdrój” poszerzył swoją ofertę. Od 1 marca, dla klientów udostępniono saunę „Infrared”, która podczas swojej pracy wytwarza promieniowanie podczerwone (wykorzystywane do celów rehabilitacyjnych i leczniczych). Jakie są korzyści z chodzenia do tej sauny? Przede wszystkim: poprawia wygląd skóry (w wyniku wydalenia toksyn z organizmu podczas pocenia ciała), wspomaga proces odchudzania i przyczynia się do redukcji celullitu. Ma również właściwości lecznicze, wykorzystywane podczas rehabilitacji, bowiem korzystnie wpływa w czasie leczenia kontuzji, zwichnięć, chorób stawowych, bólów mięśniowych, głowy, nadwyrężeniu i zapaleniu stawów.

Temperatura panująca w tej saunie waha się w granicach 30 a 55 st. C, dlatego mogą z niej korzystać także osoby starsze, czy z chorobami krążenia. Zaleca się przebywanie w saunie „Infrared” nie dłużej niż 20 minut.

Dla przypomnienia podajmy, że karnet dosaunarium z miesięcznym okresem ważności kosztuje 45 zł, 2- miesięcznym 105 zł, 3- miesięcznym – 165 zł, a w przypadku karnetu ważnego przez 4 miesiące zapłacimy 240 złotych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here