Dzień Kobiet w Wielkiej Lipie

55

Zabawę poprowadził DJ, który umilił spotkanie poprzez oprawę muzyczną. Nie zabrakło także ciekawych konkurencji, takich jak karaoke czy kalambury, w których mogła wziąć udział każda z uczestniczek. Panie miały okazję zmierzyć się z zadaniem polegającym na strzelaniu z broni w tarczę, na której widniała postać mężczyzny. Na stołach zagościły przeróżne i apetyczne potrawy przygotowane przez każdą z pań, a także nalewki domowej roboty. Bardzo miłą niespodzianką był tort, a także własnoręcznie wykonane kwiaty, które wręczył nam sołtys i prezes Stowarzyszenia LIPÓWKA wraz z męskim gronem naszej wsi. Z życzeniami przybył także burmistrz Obornik Śląskich Sławomir Błażewski. Na zabawie nie zabrakło rozmów ani tańców, dzięki czemu każda z pań dobrze się bawiła.

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie kobiet, miłą atmosferę oraz wspólną zabawę. Chcielibyśmy podziękować wszystkim panom za pamięć oraz życzenia.

Dziękujemy organizatorkom paniom Iwonie Osińskiej i Iwonie Krupie, a także wszystkim tym którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcia.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here