997 KRONIKA POLICYJNA

Trochę policyjnych statystyk z całego tygodnia

Policyjny bilans tygodnia

POWIAT. W poprzednim tygodniu, czyli od 10 do 16 marca,  policjanci powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 8 sprawców przestępstw: na terenie gminy Trzebnica – 4, Żmigród – 3, Prusice – 1. Spośród wszystkich zatrzymanych, 3 osoby to kierowcy, którzy prowadzili pojazdy po spożyciu alkoholu. 

W poprzednim tygodniu policjanci wylegitymowali łącznie 309 osób, w tym w Trzebnicy – 167, w Obornikach Śląskich – 81, natomiast w  Żmigrodzie – 45 i w Prusicach – 16.

Funkcjonariusze interweniowali w sumie 125 razy, z czego w Trzebnicy – 61, w Obornikach Śląskich – 46, w Żmigrodzie – 18.

W minionym tygodniu na terenie całego powiatu policjanci odnotowali jeden wypadek w Kuźniczysku.

W policyjnej izbie zatrzymań przebywało w sumie 5 osób.

Błaganie o 50 tys. złotych

Udostępnij artykuł

Komentarze

    Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę. Jednocześnie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub nie na temat mogą zostać usunięte. Ponadto na wezwanie organów ścigania oraz osób, których dobra osobiste mogą być naruszane, udostępnimy wszelkie dane identyfikujące autora.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przepisz kod z czarnego paska znajdującego się w reklamie.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ostatnio na Facebooku