Wkrótce w Obornikach Śląskich

84

logo obornikiWystawa retro samochodów

Trzecia Wystawę Zabytkowych Pojazdów RetroMOTO w Obornikach Śl. zaplanowano na 24 maja. Wszyscy miłośnicy motoryzacji już powinni rezerwować sobie wolny dzień.

Kobieto, „weź się w garść”

Niecodzienny projekt rozpoczyna się w Obornikach Śl. Akcja skierowana jest do kobiet, które same nie potrafią sobie poradzić z różnego rodzaju problemami. Grupa wsparcia ” Weź się w garść” spotyka się co drugi piątek, o godzinie 17 w Biurze Pełnomocnika ds. Uzależnień i Organizacji Pozarządowych przy ulicy Parkowej 9 w Obornikach Śląskich.

Każdy może grać w orkiestrze

Osoby, które czują się na siłach i chciałyby grać w orkiestrze (instrument i stopnień umiejętności bez znaczenia) może uczęszczać na bezpłatne zajęcia gry. Informacje i zapisy odbędą się w Szkole Podstawowej w Osolinie 17 marca o godz. 17.30. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 24 marca w godz. 17 -19.

W Saloniku Czterech Muz

Do końca marca w Saloniku będzie prezentowana wystawa malarstwa Pauliny Mocnej, studentki IV roku ASP we Wrocławiu.

13 marca, w czwartek, o godz. 18.30 odbędzie się Koncert Lisztowski. Będzie to specjalny koncert z okazji jubileuszu Towarzystwa Lisztowskiego. Z recitalem fortepianowym wystąpi Sofia Guliak. Słowo o muzyce wygłosi niezastąpiony Juliusz Adamowski. Bilety normalne – 15 zł, ulgowe 10 zł.

20 marca, w czwartek o godz. 18.30 odbędzie się Wieczór Bułgarski z Muzyką i Marteniczkami.W programie nauka tańców bałkańskich Horo i Raczenicza. Wystąpi Dymiczo Angelov. Bilety po 15, 10 i po 5 zł.

27 marca, we czwartek, o godz. 18.30 Muzyczna Podróż po Europie. Pieśni i tańce kompozytorów polskich, rosyjskich, włoskich i niemieckich.Wystąpią studenci Akademii Muzycznej we Wrocławiu: Stavros Chatzipenitidis (baryton), Maja Słonioska (sopran) i Aleksandr Dryglas (tenor). Bilety po 15, 10 i 5 zł.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here