Siatkarskie sukcesy SP 3 Trzebnica

622

Drużyny te jako mistrzowie swoich gmin dzielnie reprezentowali swoje siatkarskie umiejętności .Wiele spotkań zakończyło się w tie-breakach. Szczególnie zacięte spotkanie odbyło się w meczu finałowym chłopców, w którym drużyna SP 3 Trzebnica walczyła z drużyną z Powidzka. W decydującym trzecim secie nasi młodzi trzebniczanie prowadzili już 14:9 i wydawało się, że zwycięstwo jest już formalnością. Wystarczył jednak jeden błąd i przeciwnicy doprowadzili do stanu 15:14. Gospodarze wykazali się jednak dużą odpornością nerwową, obronili piłkę meczową i wygrali seta 17:15.

Równie niegościnne okazały się dziewczyny z Trzebnicy, które również wygrały wszystkie swoje mecze. Dzięki tym zwycięstwom drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy wezmą udział w finale międzypowiatowym w Miliczu.

Wyniki:

dziewczyny: chłopcy:

1.SP 3 Trzebnica 1.SP 3 Trzebnica

2.SP Pęgów 2.SP Pęgów

3.SP Żmigród 3.SP Prusice

4.SP Szewce 4.SP Pęgów

5.SP Prusice 5.SP Szewce

Zwycięskie drużyny wystąpiły w następujących składach:

Dziewczyny: Paulina Żołnierowska, Weronika Wilk, Klaudia Walasek, Klementyna Bajewska, Klaudia Bartosik, Klaudia Hołubicka, Marta Masztalerz, Kinga Burakowska, opiekun: Andrzej Durbajło

Chłopcy: Jan Wolski, Filip Rojewski, Aleksander Śliwiak, Kacper Bona,Wiktor Nartowski, Kacper Makles, Karol Cegła, Szymon Osi, opiekun: Paweł Wolski

Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele w-f ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy: Grzegorz Ruła, Andrzej Durbajło, Paweł Wolski.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here