Mężczyzna wjechał pod betoniarkę, jego stan jest ciężki

190

Do tego groźnego wypadku doszło na prostym odcinku drogi, pomiędzy parkingiem leśnym, a miejscowością Sanie.

Nie wiemy co było przyczyną wypadku. Z naszych dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki audi, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni i wjechał wprost pod prawidłowo jadący samochód ciężarowy – betoniarkę – podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.

Aż trudno uwierzyć, że osoba jadąca osobówką przeżyła. Samochód osobowy był tak wbity w ciężarówkę, że z jego przodu praktycznie nic nie zostało. Po drugiej stronie ulicy w rowie znajdowało się srebrne renault laguna. Najprawdopodobniej jego kierowca, zjeżdżając do rowu, ratował się przed najechaniem na rozbite samochody.

Kiedy rozmawialiśmy z policjantką, na miejscu zdarzenia trwały jeszcze czynności, dzięki którym będzie można poznać przyczyny zdarzenia. – Kierowca osobówki w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Trzebnicy. Teraz lekarze walczą o jego życie. Nie znamy jeszcze personaliów poszkodowanego, wiemy natomiast, że poruszał się samochodem z trzebnicką rejestracją. Policjanci prowadzą czynności również z 50-letnim kierowcą samochodu ciężarowego. Na miejscu zdarzenia pracuje również technik kryminalistyki – dodała na gorąco policjantka.

Na miejscu zdarzenia pracowało również kilkudziesięciu strażaków, a także służba drogowa.

Po godzinie 15 samochody zostały bezpiecznie wyciągnięte z rowu, a policjanci kierujący ruchem, wpuścili samochody na „piątkę”.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here