Niepokonany LZS „Orzeł” Biedaszków Wielki

696

W niedzielę 16  lutego w hali Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Ujeźdzcu Wielkim  odbył się turniej halowej piłki nożnej  o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica. Impreza odbywa się co roku, jako podsumowanie zimowych treningów, jakie drużyny odbywają na hali. Organizatorami są lokalni działacze LZS i LKS oraz dyrekcja szkoły. W tym roku w turnieju wzięło udział osiem drużyn: LZS Ujeździec Mały, LKS „Sokół” Ujeździec Wielki I, LKS „Sokół” Ujeździec Wielki II, LZS „Zryw” Komorowo, LZS „Amesko” Szczytkowice, LKS „Błysk” Kuźniczysko, LZS „Orzeł” Biedaszków Wielki I oraz LZS „Orzeł” Biedaszków Wielki II.

Drużyny rozlosowano w  dwóch grupach. Zwycięzcy grup zagrali mecz finałowy, a drużyny, które zajęły drugie miejsca w grupie o miejsca 3 i 4.

Najlepsza z I grupy okazała się pierwsza drużyna z Biedaszkowa Wielkiego, drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna z Ujeźdźca Wielkiego. Drugą grupę wygrała drużyna z Kuźniczyska, a drugie miejsce zajęła druga drużyna z Ujeźdźca Wielkiego. Mecz o 3 miejsce to pojedynek drużyn  z Ujeźdźca Wielkiego, wygrała I drużyna 8:3. Mecz o finał rozegrany został pomiędzy drużynami z Biedaszkowa Wielkiego i Kuźniczyska. Lepszy okazał się LZS „Orzeł” Biedaszków Wielki, wygrywając 5:1. Skład zwycięskiej drużyny: Dariusz Duży, Marek Duży, Krystian Gogacz, Dawid Klupsz, Piotr Reszyński.

Tradycyjnie wybrano też najlepszego strzelca turnieju, którym w tym roku został Zbigniew Janik (Błysk Kuźniczysko ), a także najlepszego bramkarza, którym został Dariusz Duży (Orzeł Biedaszków Wielki).

Zwycięzcy zostali uhonorowani  ufundowanymi  przez burmistrza gminy Trzebnica Marka Długozimę pucharami i  statuetkami.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here