Rejestracja aut i odbiór prawa jazdy – już niedługo w nowym wydziale

58

Koniec z kolejkami i załatwieniem spraw w ciasnych pokojach? Wygląda na to, że tak. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu zostanie ogłoszony przetarg na budowę wydziału komunikacji, który będzie miał swoją siedzibę w Trzebnicy przy ul. Leśnej 1. Nowoczesny, parterowy budynek, zostanie przebudowany z nieużytkowanego, murowanego obiektu, znajdującego się na parkingu starostwa. Szacunkowa kwota przebudowy i adaptacji budynku wyniesie ok 1 mln zł. Jednak czy ta kwota wystarczy do zrealizowania inwestycji? Przekonamy się, gdy komisja konkursowa sprawdzi nadesłane oferty.

Robert Adach w rozmowie z nami zapewnia, że powiat od kilku lat miał gotowy projekt budowy wydziału, jednak inwestycja była wstrzymywana ze względu na finanse. Teraz, gdy budowa ruszy, starosta jest przekonany, że petenci będą obsługiwani w lepszych i komfortowych warunkach niż to miało miejsce do tej pory.

W ramach zadania powstanie nowoczesny hall, pokoje służące do obsługi klientów będą otwarte, gdzie każdy będzie mógł wygodnie usiąść i zostać obsłużony przez pracownika. Dla poprawienia usług i zmniejszenia czasu oczekiwania na załatwienie sprawy, klienci będą obsługiwani za pomocną specjalnego systemu – zapowiada Robert Adach.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here