To były dobre sparingi Boru

52

To był bardzo pracowity weekend dla obornickich piłkarzy.

W ostatni piątek graliśmy z Wiwą Goszcz, a w niedzielę z drużyną Bumerang Wrocław.

Piątkowy mecz był bardzo wyrównany. Jednak mimo wyrównanego poziomu, to jednak Wiwa wygrała 2:1, a bramkę dla naszej drużyny strzelił Mateusz Fiłon. Sparing z Wiwą był grany w szybkim tempie, obie drużyny miały sporo szans na strzelenie bramek. Mecz był otwarty z obu stron, ale bramkarze spisywali się świetnie. Nasz Grzegorz Gawłowski świetnie bronił, w nieprawdopodobnych sytuacjach udawało mu się uratować drużynę przed stratą gola. Bardzo się cieszę, że jest w tak wysokiej formie – powiedział nam Kornel Delczyk, prezes KP Bór.

W drugim meczu wygraliśmy z Bumerangiem Wrocław 3:0. Mieliśmy okazję przetestować dwóch nowych zawodników, którzy w mojej opinii wypadli bardzo pozytywnie. To młodzi chłopcy, młodzieżowcy. Nie będę zdradzał nazwisk, bo ich gra w naszej drużynie to jeszcze nic pewnego. Bramki dla nas strzelili: Tomasz Michalewski, Tomasz Wasiak i właśnie jeden z zawodników testowanych – powiedział Kornel Delczyk. Prezes dodał, że dalszy plan przygotowań się nie zmienił, piłkarze nadal będą trenowali trzy razy w tygodniu na obornickim orliku.

Kolejne sparingi planujemy na najbliższy weekend. W sobotę o godz. 15  zagramy w Prusicach z miejscowym Orłem,  a w niedzielę o godz. 12, na naszym boisku z Ujeźdźcem Wielkim – powiedział prezes i dodał, że przez zbliżająca się rundą wiosenną jest pełen optymizmu:

U wszystkich widać pełne zaangażowanie, każdy daje z siebie 100 procent; jeśli nadal będzie to tak wyglądało, to wyniki powinny przyjść dość szybko.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here