Pierwszy przegrany sparing Polonii

43

Środowy mecz rozegrany został w troszkę innym systemie, niż ten, do którego wszyscy przywykliśmy. Otóż zamiast dwóch połówek gry po 45 minut, zawodnicy zmagali się na boisku po 30 minut, ale za to w trzech częściach. W Polonii Trzebnica zagrało w meczu 25 zawodników i podobnie jak we wcześniejszym spotkaniu sparingowym, także i teraz swoje umiejętności mogło zaprezentować kilku testowanych zawodników. Niestety podobnie jak w meczu z Wieluniem zabrakło czterech zawodników Polonii Trzebnica. Na boisku nie pojawili się: Karol Buchla, Dariusz Zalewski, Radosław Bella i Sławomir Kołodziej.

Środowy mecz był trzecim już sparingiem granym przez trzebnicką drużynę. Po meczach z  Baryczą Sułów oraz  WKS Wieluń przyszedł czas na walkę z zespołem z Leszna. Po tym, jak w pierwszych minutach meczu można było zauważyć, że gra lepiej układa się po stronie gospodarzy, nikt nie przypuszczał, że mecz zakończy się porażką. Zresztą nawet pierwsza bramka meczu została strzelona przez Rafała Miazgowskiego, dzięki czemu Polonia Trzebnica wyszła na prowadzenie.

Jednak zanim zakończyła się pierwsza część meczu, Polonia Leszno nie tylko odrobiła straty, ale wyszła na prowadzenie i po pierwszych 30 minutach zawodnicy schodzili z boiska z wynikiem 2:1 dla gości. W kolejnej części meczu zawodnicy Polonii Leszno ponownie strzelili gola do naszej bramki, a w trzeciej już na początku gry, kolejnego, doprowadzając do stanu 4:1. Choć wydawać by się mogło, że wynik  mecze jest już przesądzony, nagle trzebniczanom udało się pokonać obronę gości z Leszna i wbić drugiego gola, którego autorem był testowany zawodnik. Niedługo później dzięki testowanemu zawodnikowi udało się strzelić kolejnego gola. Gdy pojawił się wynik 4:3 dla gości po raz pierwszy pojawiła się nadzieja na to, że mecz może zakończyć się chociażby remisem. Niestety stało się nieco inaczej i 5 gola do naszej bramki tuż przed ostatnim gwizdkiem strzelili nam zawodnicy z Leszna. Mecz zakończył się więc przegraną Polonii Trzebnica 3:5.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here