Bal studniówkowy obornickich maturzystów

754

W trakcie tego pierwszego tańca, salę co chwilę przeszywał błysk fleszów – pamiątkowe zdjęcia wykonywali zarówno obecni na tej części uroczystości rodzice, jak też znajomi, koleżanki i koledzy.

Potem para uczniów prowadząca galę powitała zebranych gości, a także podziękowała: nauczycielom i wychowawcom za codzienną pracę, rodzicom za trud włożony w wychowanie swoich dzieci. Zamykając część oficjalną, głos zabrał dyrektor szkoły Sławomir Szypulski: – Jestem pod wrażeniem, jak w ciągu jednego popołudnia potraficie się zmienić, zwłaszcza z dziewcząt zrobiły się tego wieczoru piękne kobiety, bo chłopców widuję czasem w garniturach. Zostało nam tylko 100 dni do pierwszych egzaminów maturalnych – to bardzo krótki czas, ale jeśli w ciągu jednego popołudnia jesteście w stanie się tak zmienić, to zobaczcie ile jeszcze możecie zdziałać w tych 100 dniach przed maturą. 

Dyrektor życzył swoim uczniom powodzenia na egzaminie dojrzałości, także i tego by skończyli szkołę z jak najlepszymi wynikami. Dodał, by w dniu balu studniówkowego – pierwszego balu w ich dorosłym życiu, zapomnieli o czekających ich egzaminach i świetnie się bawili. Po pożegnaniu rodziców, przyszli maturzyści tańczyli do białego rana.

Po raz pierwszy od połączenia technikum i liceum, młodzież ostatnich klas tych szkół, tańczyła na wspólnej studniówce.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here