Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Powidzku

738

 Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły – Jerzy Siuda, który przywitał zaproszonych gości oraz podziękował Państwu Gertrudzie i Czesławowi Mądrym za wieloletnie wsparcie finansowe w organizowaniu Dnia Babci i Dziadka. Następnie życzenia Babciom i Dziadkom złożył burmistrz gminy Żmigród Robert Lewandowski.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Dzieci, które tego dnia zaprosiły do szkoły swoich dziadków przygotowały część artystyczną, na której zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie oraz wokalne, wręczyły Babciom i Dziadkom kwiatki, złożyły życzenia oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Po występie dzieci głos zabrał ksiądz proboszcz Andrzej Majchrzak, który również powiedział kilka miłych słów Babciom i Dziadkom oraz zagrał na gitarze i zaśpiewał.

Miłą niespodzianką dla zaproszonych gości była zabawa taneczna, którą prowadził zespół muzyczny Ojciec i Syn. Dzieci  mogły bawić się i tańczyć wraz ze swoimi dziadkami. Mamy nadzieję, że Nasi Drodzy Goście miło spędzili czas i na długo ten dzień zapadnie w ich pamięci.

Główną organizatorką uroczystości była  Elżbieta Rychlicka. Uroczystość jednak nie udałaby się bez pomocy i wsparcia wszystkich pracowników naszej szkoły.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here