Nieoznakowane auto w służbie kryminalnej

904

Przekazanie kluczyków do całkiem nowego, nieoznakowanego (tablice znakujące są magnetyczne, można je zdejmować i wtedy samochód wygląda jak zwykłe auto), szybkiego pojazdu odbyło się w poprzedni piątek. Jak mówią policjanci, świetnie wyposażony samochód, na co dzień będzie wykorzystany w służbie kryminalnej.

 Dla żmigrodzkich policjantów, a także dla samorządowców, przekazanie samochodu było bardzo ważną uroczystością. Uczestniczyli w niej: zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy – podinspektor Piotr Krzysztoń, komendant KP w Żmigrodzie komisarz Paweł Olszewski, jego zastępca podkomisarz Piotr Nowak, policjanci, oraz władze miasta: burmistrz Robert Lewandowski, przewodniczący Rady Miejskiej Jan Czyżowicz, a także oraz przedstawiciele Nadleśnictwa w Żmigrodzie: Przemysław Wroński, wiceprezesi Zarządu Banku Spółdzielczego w Żmigrodzie – Piotr Zalewski i Marcin Żmijewski, jak również proboszcz parafii Trójcy Świętej w Żmigrodzie – Romuald Paszczuk, który poświecił nową kię cee`d .

 Podczas uroczystości podkreślano, że nowy samochód należał się żmigrodzkim policjantom:

Stanowi on nagrodę za wysoko ocenianą przez władze lokalne pracę żmigrodzkich policjantów  na rzecz mieszkańców miasta i gminy.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here