Spektakl pod gołym niebem

73

Niecodzienny spektakl zorganizowany został tuż przed Nowym Rokiem w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym w Miliczu. W spektaklu, który odbył się pod gołym niebem, brały udział baletnice ze Studia Tańca Klasycznego „Sofija” Katarzyny Długosz.

Sztuka pt. „Dziewczynka z zapałkami” miała niebagatelny scenariusz. Widzieliśmy przebranych, w charakterystyczne ubrania aktorów, piękne piosenki, grę świateł, a całości dopełniły choreografie baletowe i układy taneczne wykonane przez trzebnickie i milickie baletnice. Na koniec w niebo wystrzeliły salwy sztucznych ogni, a widzowie stali jak zauroczeni.

Pomysł na ten niecodzienny spektakl był bardzo trafiony. Dopisała aura i widzowie. Świetnie wypadli też „amatorzy”, którzy ogrywali poszczególne role. Opowieść o dziewczynce z zapałkami wzrusza zwłaszcza podczas świąt i taki był też cel organizatorów, którzy przypomnieli, że warto pamiętać o biednych i potrzebujących, a przed spektaklem i po, można było kupić zapałki – cegiełki, a cały dochód ze sprzedaży, przekazano potrzebującym.

Dodajmy, że z Trzebnicy, w spektaklu wystąpiły: Natalia Mamzer, Alicja Ciba, Kinga Długosz i Liliana Saternus.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here