998 KRONIKA STRAŻACKA

57

Zderzenie dwóch samochodów

UJEŹDZIEC WIELKI. 30 grudnia miał miejsce wypadek z udziałem dwóch samochodów: daewoo lanos oraz vw passat. W momencie przybycia na miejsce strażaków osoby z samochodu daewoo znajdowały się na zewnątrz samochodu, natomiast kierujący vw passatem został wcześniej zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce, odłączyli akumulatory z rozbitych pojazdów, a także zajęli się uprzątnięciem drogi z elementów pochodzących z samochodów.

Zabezpieczenia biegu

TRZEBNICA. 30 grudnia strażacy zabezpieczali Bieg Sylwestrowy dzieci i młodzieży.

Fałszywy alarm

OBORNIKI ŚLĄSKIE. 30 grudnia strażacy otrzymali wezwanie do samochodu osobowego, które się pali. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że był to fałszywy alarm i w rzeczywistości nic się nie dzieje.

Potrącił psa

PRUSICE. 31 grudnia miała miejsce kolizja drogowa. Kierujący samochodem kia venga w ostatniej chwili zobaczył wbiegającego na drogę psa i nie zdążył wyhamować, potrącając zwierzę. Na skutek uderzenia czworonóg zdechł.

Pożar samochodu

BOLEŚCIN. 1 stycznia palił się samochód osobowy. Strażacy po przyjeździe na miejsce zauważyli, że pożarem objęty jest cały pojazd. Szybko przystąpili do gaszenia go, ale pojazd i tak uległ całkowitemu spaleniu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here