Silna grupa na start!

77

Jak co roku, w Biegu Sylwestrowym wystartowali również biegacze z Prusic. Oprócz szefa prusickiego samorządu, na starcie stanęli również biegacze, którzy na co dzień wolą poruszać się na rowerze. Silna reprezentacja Stowarzyszenia Bike Family Team, na czele z prezesem Tomaszem Saladrą walczyła o jak najlepsze czasy.

Chcielibyśmy mieć jak najlepsze czasu, ale najważniejsze jest to, żeby dobiec do mety, ukończyć zawody i świetnie się bawić – powiedział Tomasz Saladra, który dodał, że prusiczanom świetnie się biega w Trzebnicy.

Przed startem członkowie SBFT nie „pchali” się na początek. Wystartowali raczej w środku stawki. Jak sami mówili, zanim tłum biegaczy trochę się rozciągnął, ich bieg najpierw przypominał bardzo powolny spacer. Na trasie zmęczenie malowało się na ich twarzach, ale do mety wszyscy dobiegli uśmiechnięci.

Najszybszy na mecie był Grzegorz Wysopal. Już po biegu, kiedy odebrał medal, widać było, że rozpiera go duma.- Biegło mi się w tym roku bardzo dobrze. Trasa był dobrze oznaczona, nie pogubiłem się, tym bardziej, że biegłem z innymi zawodnikami. Na trasie było wielu kibiców, którzy nas dopingowali.Myślę, że trasa nie była ani trudniejsza, ani łatwiejsza niż zeszłoroczna. Biegło się mniej więcej tak samo. Ta ostatnia górka, jak zawsze była najgorsza. Mostowa też dała mi nieźle popalić. Z tegorocznego wyniku jestem bardzo zadowolony – powiedział biegacz.

Jak dodali pozostali członkowie SBFT, jeśli tylko nic nie stanie im na przeszkodzie, w przyszłym roku ponownie wezmą udział w biegach.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here