Plan kolędy

3359

Parafia św. Bartłomieja i św. Jadwigi w Trzebnicy

 7 stycznia, wtorek, godz. 16Korczaka, Leśna, Obrońców Pokoju 1, 1a, 3, 6, Obrońców Pokoju 7, 7a, 10, 10a, 10b, ks. Bochenka 1, 2;

8 stycznia, środa, godz. 16 ks. Bochenka 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24;

9 stycznia, czwartek, godz. 16 ks. Bochenka 25, 26, 27, 28, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 53, 55, 57;

 10 stycznia, piątek, godz. 16 ks. Bochenka 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, św. Jadwigi 5, 8, 9, 10, 11, 11a, 12a, 13, 14, 16, 17;

 11 stycznia, sobota, godz. 10 Szczytkowice (od Trzebnicy prawa i lewa strona), Szczytkowice (od Koczurek prawa i lewa strona);

 12 stycznia, niedziela, godz. 15 Sulisławice 1-16, 17-32), Świątniki, Małuszyn;

 13 stycznia, poniedziałek, godz. 16 św. Jadwigi 18, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 9 Maja, Kościelna 7, 8, 11, Sienkiewicza, Kościelna 13, 14, 14a, Kościelna 15, 17;  

 14 stycznia, wtorek, godz. 16Kościelna 1, 6, Daszyńskiego 20, 21, 23, 31, 33, 35, 38,40, 41, 42, 43, 45;

 15 stycznia, środa, godz. 16 Witosa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12a,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, Głowackiego 2, 4, 6;

 16 stycznia, czwartek, godz. 16 Polna 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15,17, 19;

 17 stycznia, piątek, godz. 16 Polna 2, 21 – 37, Mickiewicza, Konopnickiej 1 – 12, Roosevelta, Teatralna 2 – 15, 16 – 35;

 18 stycznia, sobota, godz. 10 Taczów Wielki, Taczów Mały, Brochocin, Będkowo;

 19 stycznia, niedziela, godz. 15Wojska Polskiego 1 – 24, 25 – 52, Słowackiego, Asnyka, Polna 1a, b, c, d, f, 29a, Krótka, Norwida, Małuszyn;

 20 stycznia, poniedziałek, godz. 16 Dąbrowskiej, Broniewskiego, Kosmonautów, Bema, Kościuszki 1 – 9, 11 – 24, 25 – 39;

 21 stycznia, wtorek, godz. 16 Prusicka 1,4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17 – 47;

 22 stycznia, środa, godz. 16 Jędrzejowska 1 – 25, 26 – 63, Henryka Pobożnego prawa i lewa strona;

 23 stycznia, czwartek, godz. 16 Milicka 1, 5a, 7, 7a, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 20a, 21, 21a, 22, 23, 24, 25, 27, 33, Pogodna, Oleśnicka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13a, 13b, 14, 14a, 15, 15a, 17, 18, 20, 22, 24, 26, Stawowa;

 24 stycznia, piątek, godz. 16 Piwniczna 2 – 7,7a, 7b, 9, 12, Henryka Brodatego 16 – 26, 28 – 62; Winna, Jana Pawła II, Samarytańska, Wesoła, Harcerska, Grunwaldzka, Piastowska;

 25 stycznia, sobota, godz. 10 Raszów, T-ca: Władysława Jagiełły 1 – 18,19 – 35, Czereśniowa, Paderewskiego 1 – 4,  5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, Władysława Łokietka;

 26 stycznia, niedziela, godz. 15Moniuszki 1-10, 12 – 30, Chopina, Kazimierza Wielkiego 1 – 24, 26 – 74. Kolęda dodatkowa.

 

Parafia  Św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebnicy

 7 stycznia, wtorek, godz. 15.30Graniczna, Wiśniowa, oraz Słoneczna: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, Drzymały 2, 4, 6;

8 stycznia, środa, godz. 15.30Wiosenna, Drzymały 8, 10, 12;

9 stycznia, czwartek, godz. 15.30Żołnierzy Września nieparzyste 11 – 29, parzyste 14 – 22 Lipowa;

10 stycznia, piątek, godz. 15.30Żołnierzy Września: nieparzyste 31 – 41,  parz. 24 – 34, Rynek  1 – 4;

11 stycznia, sobota, godz. 10Obornicka: 2 Obornicka (od końca), Lawendowa, Rynek 8 – 12;

12 stycznia, niedziela, godz. 15 Bolesława Chrobrego; 

13 stycznia, poniedziałek, godz. 15.30Żeromskiego: parzyste 6 – 18, 20 – 24, Rynek 13, 14, 15;

14 stycznia, wtorek, godz. 15.30 Żeromskiego: nieparzyste 1 – 15 oraz 2 i 2a, Piaskowskiego, Nowa, Rynek 16, 17, 18;

15 stycznia, środa, godz. 15.30Wałowa 1, 3 , Konopnickiej, Polna, Wałowa 4 – 22, Rynek 19, 20, 21, 21a;

16 stycznia, czwartek, godz. 15.30Orzechowa, Morelowa, Żeromskiego: 26 – 32 i Przemysłowa, Rynek 22, 23, 23a;

17 stycznia,  piątek, godz. 15.30 Jarzębinowa, Kwiatowa, Spokojna, Zielona, Marcinowska, Młynarska, Kościelna 29 – 31;

18 stycznia,  sobota, godz. 10 Marii Leszczyńskiej, Mostowa, Solna 1 – 7, Kościelna parzyste 18 – 22;

19 stycznia,  niedziela, godz. 15 Ogrodowa, Solna 10 – 14;

20 stycznia, poniedziałek, godz. 15.30Daszyńskiego: parzyste 44 – 56, Daszyńskiego.: nieparzyste 55 – 67, Kościelna 33 – 35;

21 stycznia,  wtorek, godz. 15.30Daszyńskiego: parzyste 58 – 72, Daszyńskiego.: nieparzyste 71 – 75, Kościelna 37 – 39;

22 stycznia, środa, godz. 15.30Głowackiego: parz. 16 – 28, Żołnierzy Września 2, Obrońców Pokoju 29 – 35, Kościelna 25 – 27, 41 – 43;

23 stycznia, czwartek, godz. 15.30 Głowackiego: niep. 3 – 11, Obrońców Pokoju 14, 20, 39, 41, Kościelna 45 – 49;

24 stycznia,  piątek, godz. 15.30 Głowackiego: niep. 13 – 19, Słoneczna: parzyste: 2 – 6, Kościelna 51 – 55;

25 stycznia, sobota, godz. 10Głowackiego: niep. 21 – 25, Słoneczna: 8 – 10, Brama Trębaczy;

26 stycznia,  niedziela, godz. 15 Słoneczna: niep. 1, 3, niep. 5, 7. Kolęda dodatkowa, na zgłoszenia: od godz. 19.

 

Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Wysokim Kościele

 7 stycznia, wtorek, godz. 15Machnice;

8 stycznia, środa, godz. 15Mienice;

9 stycznia, czwartek, godz. 15Piotrkowiczki –  ulica  Spacerowa;

10 stycznia, piątek, godz. 15Piotrkowiczki- pozostałe ulice (poza Spacerową);

13 stycznia, poniedziałek, godz. 15Wysoki Kościół (od ulicy Pierwoszowskiej i od państwa Bily);

14 stycznia, wtorek, godz. 15 Wisznia Mała –  ulice: Strzeszowska, Wrocławska przy Urzędzie Gminy, Stawowa, Sportowa i przyległe;

15 stycznia, środa, godz. 15Wisznia Mała – ulice: Leśna, Przy Dębie, Na Kolonii, Akacjowa i Modrzewiowa;

16 stycznia, czwartek, godz. 15 Wisznia Mała – ulice: Łąkowa, Kwiatowa, Polna, Wrzosowa, Gajowa, Makowa, Orlikowa, Różana i Chabrowa;

17 stycznia, piątek, godz. 15Wisznia Mała – ulice:  Szkolna od OKSiR-u, Krótka, Wąska, blok przy ul. Wąskiej, Wrocławska, Pocztowa i Parkowa;

20 stycznia, poniedziałek, godz. 15Wisznia Mała – ulice: Szkolna – od szkoły i od państwa Jurkowskich.

 

Parafia św. Judy Tadeusza i Antoniego Padewskiego w Obornikach Śląskich

 7 stycznia, wtorek, godz. 16Grunwaldzka, księcia Witolda, Włodkowica, Wrocławska, Bolesława Chrobrego, Skargi;

8 stycznia, środa, godz. 16 Witosa, Ptasia, Moniuszki;

9 stycznia, czwartek, godz. 16Powstańców Śląskich, Paderewskiego, Dąbrowskiego;

10 stycznia, piątek, godz.16 Sienkiewicza, Skłodowskiej numery od 39 do 99 i od 66 do 102;

11 stycznia, sobota, godz. 9.30Ciecholowice, Kolonia Golędzinów, Nowosielce;

12 stycznia, niedziela, godz. 15Golędzinów: Obornicka, Zielona, Łąkowa; Oborniki Śląskie: Chopina, Bolesława Krzywoustego, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Piastów Śląskich;

13 stycznia, poniedziałek, godz.16Górna, Skłodowskiej numery od 27 do 35 i od 20 do 58;

14 stycznia, wtorek, godz. 16Skłodowskiej numery 43, 43a, 45, 45a, 47, 47a, 49, 49a, 51, 51a, 53, 53a;

15 stycznia, środa, godz. 16Matejki, Skłodowskiej numery 55 a, b, c, d, e, f;

16 stycznia, czwartek, godz.16Prusicka, Wzgórze Magdaleny, Modrzewiowa, Wzgórze Partyzantów, Leśna, Jodłowa;

17 stycznia, piątek, godz. 16 Nowowiejska, Wita Stwosza, Plac Zwycięstwa, Polna, Na Przejściu;

18 stycznia, sobota, godz. 9.30Borkowice, Piekary, Wilczyn ul.: Sosnowa, Jaworowa, Dębowa, Orzechowa, Klonowa, Pod Lasem, Leśny Zakątek;

19 stycznia, niedziela, godz. 15II Armii Wojska Polskiego;

20 stycznia, poniedziałek, godz. 16Łąkowa, Gierymskiego, Korzeniowskiego;

21 stycznia, wtorek, godz. 16 Kruczkowskiego, Staszica, Chełmońskiego, Trzebnicka numery 16 B i 20;

22 stycznia, środa, godz. 16 Fredry, Makuszyńskiego, Styki;

23 stycznia, czwartek, godz. 16Trzebnicka wraz z blokami 16 i 16 A;

24 stycznia, piątek, godz. 16 Kossaka, Malczewskiego, Miłosza, Energetyczna, Herberta;

25 stycznia, sobota, godz. 9.30 Wilczyn ul.: Obornicka, Kowalska, św. Jadwigi, Jaśminowa, Poprzeczna, Krótka, Polna, Parkowa, Leśna, Jodłowa, Stawowa, Akacjowa;

26 stycznia, niedziela, godz. 15Kolęda dodatkowa.

 

Parafia Najświętszej Marii Panny w Skokowej

 7 stycznia, wtorek, godz. 15 Msza św. – Klusek A., Lewandowski Sz., Żmigrodzka / 4 bloki/;

8 stycznia, środa, godz. 15 Msza św. – Szkudlarek K., Olszewski M. – Kwiatowa/ od Kryzy do Dudy/, Wrzosowa, Brzozowa;

10 grudnia, piątek, godz. 15 Msza św. – Żuchora D., Moskal J. – Kwiatowa od państwa Pikułów (do końca), Leśna, Konwaliowa, Sosnowa, Dębowa;

11 stycznia, sobota, godz. 9 Msza św. – Tomaszek K., M., Frydlewicz Sz.- Pększyn;

12 stycznia, niedziela, godz. 12 Msza św. –  Kołtko K., Kunicki D. – Borów;

13 stycznia, poniedziałek, godz. 15 Msza św. – Siekirka K., Kowalski D. – Łąkowa, Wrocławska /od przejazdu/, Zbożowa;

15 stycznia, środa, godz. 15 Msza św. –  Figura T,. Suwada D. – Chodlewko – wioska/ bez bloków osiedla/;

17 stycznia, piątek, godz. 15 Msza św. – Podlewski K., Wnuk K. – Chodlewko /bloki osiedla/ oraz dół nr 5, 7, 8, 9;

18 stycznia, sobota, godz. 9 Msza św. – Hovagimyan A., Kondracki B. – Stawowa, Prusicka – (POM) do państwa Dragoszów;

19 stycznia, niedziela, godz. 12 Msza św. – Beśka D., Żyża K. – Borówek;

20 stycznia, poniedziałek, godz. 15 Msza św. – Kondracki B., Klusek A. – Prusicka /c.d./, Słoneczna;

21 stycznia, wtorek, godz. 15 Msza św. – Beśka M., Żuchora D. – Strażacka, Zaciszna, Spokojna, Krótka;

22 stycznia, środa, godz. 15 Msza św. – Rzepka B,. Śniegocki K., Stępniewicz K. – Kościelna, Szkolna, Piaskowa, Boczna, Rubinowa.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here