Zapraszamy na Wigilię

87

WigiliaImpreza rozpocznie się o godz. 14 spotkaniem z Mikołajem. Dwie godziny później odbędzie się Wspólne kolędowanie – Szkoła Podstawowa nr 2 a o godz. 16.20 Jasełka Bożonarodzeniowe  – Szkoła Podstawowa nr 3. O godz. 16.50 będzie miał miejsce występ kolędników z Cerekwicy a o godz. 17 – życzenia świąteczne i opłatek wigilijny. O godz. 17.15 odbędzie się wspólna wieczerza, zaś na godz. 18 zaplanowano świąteczny koncert zespołu Mitlos.

5 KOMENTARZY

 1. Czytam kilka razy jak to „Zapraszacie na wigilię” i nie mogę uwierzyć …. ani jednego złego słowa na burmistrza nie znalazłem. Czytam jeszcze raz ! Myślę sobie może to dlatego że Nowa jest współorganizatorem ….. NIE ! Czytam kolejny raz ! Może mają „patronat medialny” NIE ! (Panorama Trzebnicka) Czy Wy się tam dobrze czujecie ? Pochorowaliście się ?
  Już wiem po wszystkim napiszecie ile kasy Długozima wydał i że przyszła zaledwie garstka mieszkańców tylko po to żeby zlinczować burmistrza za: deptak , basen , remonty , markety , monitoring w mieście , itd itd …. i oczywiście za to że się chłopina wybił na niezależność ……

 2. Wytłumaczenie jest banalnie proste.
  W okresie świąt nawet Nowa zaczyna gadać ludzkim głosem 😉

  Wesołych świąt Redakcjo, uściski dla Pani Basi.

  • Kurier ma świetna sprzedaż, uhahaha… Kto raz widział to pismo, które opiera się na kopiowaniu urzędowych stron, to pewnie drugi raz nabrać się nie da. Wiem, ze piszący powyżej zagorzali sprzymierzeńcy milosciwie nam panującego, wszędzie wieszcza a to upadek, PO, a to upadek Nowej (tylko po co tak często zaglądają na ten portal?) lepiej czytać portale urzędowe i urzędowe gazetki, przecież to tam piszą prawdę, jedynie słuszną przecież prawdę.

   • PiOtrze, przyznał bym ci racje, ale obaj nie możemy się mylić. Co do zaglądania na portal, zobacz na ilość komentarzy na portalu Kuriera, a na ilość komentarzy w nowej, tu grobowa cisza. A miłościwie nam panujący dla mojego miasta zrobił tyle, ze byle pacan nie będzie swoimi głupkowatymi wpisami tego dyskredytował. Zrób promil tego co mój sprzymierzeniec zrobił to wtedy pogadamy. Ale tam… onetowym pryszczatym trolom mówię zdecydowane : NIE !

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here