Ceny choinek wahają się od 25 do 75 zł

727

Jedno z takich miejsc jest na ul. Żołnierzy Września (parking przy sklepie Intermarche). Sprzedawcy stoją tam już od wtorku. I od tego czasu, sprzedali… tylko jedną choinkę.

Jak na razie dużo osób podchodzi i pyta się o choinki, jakie mamy i w jakiej cenie. Kupować ludzie będą pewnie bliżej świąt – powiedział pan Sylwester.

Choinki, które są sprzedawane w Trzebnicy pochodzą ze szkółki leśnej z Głogowa. Zainteresowani mają do wyboru dwie spośród nich: jodłę kaukaską oraz świerk srebrny. Każdy klient może więc sobie wybrać taką, jaka mu najbardziej odpowiada. Choinki dostępne są w rozmiarach od 1 m do 2,5 metrów.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany większą, to też ma taką możliwość. Sprzedajemy choinki nawet do 3 m, ale wówczas trzeba ją u nas zamówić i my ją dostarczymy – powiedział pan Waldemar.

Obaj panowie zgodnie twierdzą, że jeśli klient kupi u nich choinkę, a nie ma jak jej dostarczyć do domu, to też nie jest problem. Wówczas sami ją zawożą pod wskazany adres.

W tym roku ceny choinek wahają się od 25 do 75 zł. Zainteresowanie jest mniej więcej takie samo, zarówno jodłą kaukaską jak i świerkiem srebrnym.

Wszystko w zależności od upodobania. Tym bardziej, że ani jedna, ani druga choinka się nie sypie. Sporo osób zamawia też choinki w doniczce. Ostatnio wzięliśmy naprawdę bardzo ładne egzemplarze.  A taką choinkę później można sobie zasadzić – dodają panowie.

Choinki można kupować codziennie od rana do godz. 20. Duży wybór choinek był w sobotę na trzebnickim targu, a także po drugiej stronie ulicy Milickiej.

Zarówno żywe jak i sztuczne choinki można także nabywać w centrach handlowych na terenie miasta.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here